Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Erzurum Aziziye Ilıca başvuruları yarın başlıyor!

Erzurum Aziziye Ilıca 2.Etap projesi kapsamında İdare tarafından inşa ettirilmekte olan 3+1 nitelikli 126 adet konutun başvuruları yarın başlıyor...


Erzurum Aziziye Ilıca 2.Etap projesi kapsamında İdare tarafından inşa ettirilmekte olan 3+1 nitelikli 126 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Konutların fiyatları 163 bin 274,46 lira ile 182 bin 694 lira arasında değişiyor.

 

Konutların başvuruları yarın başlıyor. Başvurular 1 hafta içinde alınacak ve  19 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. Erzurum Aziziye Ilıca başvuruları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’ nin Erzurum ili şubeleri aracılığı ile yapılabilecek.


Konut alıcılarının başvuruları 3 kategoride kabul edilecektir.

1. Kategori olan “Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimlerinin” (Sosyal Güvenlik Kurumundan Hak Sahibi Belgesi olan ve daha önce Şehit Ailelerine, Maluller ile Dul ve Yetimlerine açılan faizsiz konut kredisinden yararlanmamış olanlar)

2. Kategori olan “En az %40 Engelli Vatandaşlarımızın”

3. Kategori olan “Diğer Konut Alıcı Adaylarının”


TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca Konutları için kura ise 1 Ekim 2018 tarihinde çekilecek. Kura çekilişinde asil hak sahiplerinden sonra 60 adet yedek hak sahibi belirlenecek, sözleşme imzalamayan asil hak sahiplerinden kalan konutlar için, İdarece ilan edilecek.
Satış ilanı için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016