Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Esat Demir

Demirland İnşaat’ın sahibi olan Esat Demir, Üsküdar’da Çengelköy Park Evleri’nin temelini 2013 Ağustos ayında atacak. Projede villa, ticari alan ve rezidansa yer verecek.Esat Demir kimdir?


Demirland İnşaat’ın sahibidir. İnşaat dışında turizm sektöründe de görev almaktadır. Mardin’de Reyhani Kasrı’nı alıp restore ederek işletmektedir. 1981 yılından itibaren İstanbul’da faaliyet gösteren Demirland İnşaat, 1956 yılında Anadolu’da Demir ailesi tarafından kurulmuştur.Esat Demir


Esat Demir, Çengelköy Park Evleri hakkında neler söyledi?


Demirland İnşaat sahibi Esat Demir, Çengelköy Park Evleri hakkında şu yorumlarda bulundu:

Arazide 37 metrelik kot farklı var. Binalar denize bakıyor. Projeyi de buna göre tasarladık. Şimdiden yoğun talep alıyoruz. Satış ofisine gelip kapora vermek isteyenler var. Projede rezidans ve villalar var. İki tipe de talep geliyor. İhtiyaca göre tercih değişebiliyor. Hatta villa almaya gelip rezidansı görenler fikirlerini bile değiştirebiliyor. Gelen talep nedeniyle ön satış yaptık. 18 villa ve 21 rezidans satıldı. Araplardan da talep geliyor. Bu projemizin hemen ardından burada Çengelköy Park 2’yi yapacağız.


Dosso Dossi Laleli esnafıdır. Tekstilde önemli firmalardan biridir. Arsa onların ve biz yüzde 50 hasılat paylaşımı yaptık. Yaklaşık 240 milyon dolar satış cirosu hedefliyoruz.Esat Demir


Çengelköy Park Evleri’nin özellikleri nedir?


Çengelköy Park Evleri’nin ortak kullanım alanları arasında  çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, spor alanları, fitness center, sauna, buhar banyosu, yürüyüş yolları, kapalı otopark, dinlenme alanları yer aldı.


Çengelköy Park Evleri'nde rezidansların alanları 84 metrekare - 348 metrekare, villaların alanları 400 metrekare - 595 metrekare olarak belirlendi. 


2015 yılında teslim edilmesi planlanan Çengelköy Park Evleri, ticari alan, rezidans ve villadan meydana geldi. 2013 yılı Temmuz ayı itibari ile projede yer alan villalar 1 milyon 600 bin dolar ile 2 milyon 900 bin dolar aralığında satışa sunuldu. 


Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak Üsküdar İstanbul

Telefon: 0216 444 2 866 Web Adresi: www.cengelkoypark.com


Demirland İnşaat’ın grup şirketleri hangileridir?


1.Reyhani Kasrı

2.Demir Bijuteri

3.Ahdem Bijuteri

4.Kent Bijuteri

5.ANL Gıda


Esat Demir’in iletişim bilgileri nedir?


Tel:+90 0216 651 37 94 Faks:+90 0216 474 12 97