Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü başvuruları başladı!

Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 252 konut için başvuru dönemi başladı..


Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 252 konut Eskişehir Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuluyor.


TOKİ Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü başvuruları bugün başladı. Başvurular 31 Ekim 2017 tarihlerine kadar T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin yetkili Eskişehir Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuluyor.


Net 58,3 metrekare büyüklüğündeki 2 oda 1 salon daireler 100 bin 526 lira ile 124 bin 6 lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü projesinde yüzde 12 peşinat verildikten sonra kalan bedel 180 ay vadelendiriliyor.


Emekli vatandaşların konutları 10 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşecek kura ile belirlenecek, sonra kalan 252 adet konut için “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” yapılacak.Satış ilanı için tıklayın.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016