Essa Flora – Çekmeköy - Essa Gayrimenkul

Essa Gayrimenkul tarafından İstanbul’un Anadolu yakasındaki Çekmeköy’de hayata geçirilen projedir. Essa Flora projesinde konut fiyatları 280 bin dolardan başlamaktadır.


Essa Flora – Çekmeköy - Essa Gayrimenkul

Essa Flora


Proje künyesi

Lokasyon:  Çekmeköy 

Toplam arsa:  16 dönüm

İnşaata başlama tarihi:   Mart 2013

İnşaatı bitirme tarihi:   Nisan 2014

Yatırım bedeli:  -

Ünite sayısı:  59 konut

Mimarı:  Sinan İzgi ve Yeğin Mimarlık


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: Konut bazında satış yapılıyor.

Ödeme koşulları: Yüzde 50 peşinat, kalanı krediye uygun.


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Doğa Koleji, Avrupa Koleji, İsabet Okulları

Hastaneler: Çekmeköy Sağlık Ocağı 

Çevre yollara uzaklığı: İstanbul Şile Otoyolu’na 5 dakika, Boğaziçi ve FSM Köprülerine 10 dak.


İletişim Bilgileri: 444 0 417


Essa Flora – Çekmeköy - Essa Gayrimenkul


Essa Flora projesi nerede?

Anadolu Yakası Çekmeköy'de yükselen proje Essa Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi.Essa Flora projesinde konut tipleri nelerdir?


Essa Flora Evleri Çekmeköy, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerine sahip. Projenin arsa büyüklüğü 16 bin metrekare olarak belirlendi.Essa Flora ne zaman teslim edilecek?


2014 yılı Nisan ayında konut teslimlerinin gerçekleşmesi hedeflenen Çekmeköy Essa Flora Evleri,kapalı otopark, oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzu, sauna, buhar odası ve fitness center gibi olanaklar yer alıyor.Essa Flora – Çekmeköy - Essa Gayrimenkul


Essa Flora Evleri fiyatları kaç bin dolardan başlıyor? 


3 katlı 5 bloktan oluşan Essa Flora Evleri; 2+1 daireler 280 bin dolardan, 3+1 daireler 370 bin dolardan ve 4+1 daireler 500 bin dolardan satışa sunuluyor.


Essa Flora – Çekmeköy - Essa Gayrimenkul


Essa Flora iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir?


Satış Ofisi Adres: Merkez Mahallesi, Sultan Murat Cad. No:6 Çekmeköy - İstanbul

E-Mail: satisofisi@essayapi.com

Telefon: 444 0 417

             0 530 294 90 43

Web adresi: www.essaflora.com


Essa Flora – Çekmeköy - Essa Gayrimenkul

Facebookta Paylaş Tweetle

Etiketler:

Essa Flora , Esa Flora , Essa Flora Fiyat , Essa Flora Evleri Fiyat Listesi , Essa Flora Fiyatları , Essa Flora Nerede , Essa Flora İletişim , Essa Flora İnternet Adresi , Essa Flora Link , Essa Flora Resimleri , Essa Flora Kroki , Essa Flora Nasıl Gidilir ,

Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır?

Aile konutu paylaşımıAile konutu ve ev eşyalarını talep şartları nelerdir? Aile konutu, mal rejimlerine göre nasıl paylaştırılır? Evliliğin iptali veya boşanma halinde aile konutu nasıl paylaşılır? Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır? İşte cevapları...

Aile konutu nasıl haczedilebilir?

Aile konutu ve hacizAile konutu haczedilebilir mi? Aile konutuna haciz uygulanmaması için ne yapmak lazım, Aile konutu hangi durumlarda haczedilebilir? Aile konutu nasıl haczedilebilir? İşte cevaplar...

EkBa Holding; Bodrum’da Selen Vadi Konakları’nı inşa eden firma

Ekba Holding  Ekşioğlu ailelerinin kurmuş olduğu firma olan Ekba Holding ,Bodrum Güllük’te Selen Vadi Konakları’nı inşa ederken İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü binaları, Anafen Dershaneleri, orduevlerinin restorasyonu, Beyaz Rusya’da konut ve otel inşaatı gibi projeleri gerçekleştirmiştir. Ekba Holding, savunma-bilişim güvenliği ve dış ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

DOME Mimarlık iletişim bilgileri nedir?

DOME MimarlıkMurat Yılmaz tarafından 1997 yılında, doğa ile uyumlu mekanlar tasarlamak amacı ile kuruldu. 2009 yılından itibaren de uluslararası hizmet vermek adına DOME&Partners adı altında Maslak’ta hizmet vermektedir.