Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Evdekifirsat.com ile ev alana üste para devri başladı!

İstanbul’daki yatırım değeri yüksek ve bitmiş projeleri portföyünde bulunduran “Evdekifirsat.com Üste Para” kampanyası ile Türkiye’ye yepyeni bir iş modeli geliyor..


Markalı konut projelerinde yer alan konutları peşinatsız avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran Evdekifirsat.com, sektöre kazandırdığı iş modeliyle kullanıcılarına da yepyeni bir hizmet anlayışı sunuyor. İstanbul’daki yatırım değeri yüksek ve bitmiş projeleri portföyünde bulunduran Evdekifirsat.com, bugüne kadar sunduğu avantajlı ödeme planları ve hemen teslim seçeneklerinin yanı sıra şimdi de ev alanlara “Üste Para” hediye ediyor. 

 

Evdekifirsat.com 2 yılda 3,7 kat büyüdü

Evdekifirsat.com’un Türkiye’nin konut alanındaki en büyük başarı öykülerinden birini yazdığını dile getiren EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Konut piyasasında çok değerli ve köklü şirketler var. Buna rağmen 2014 yılında kurduğumuz Evdekifirsat.com ile daha ilk yılın sonunda Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde en çok konut satan ve en çok ciro yapan şirketi olarak ödül aldık. İkinci yılımızda ise tam 3,7 kat büyüme gerçekleştirdik. Hem online sitemiz hem saha satış ofislerimiz eşit derecede büyük başarılar yaratıyor. Başarımızın temelinde, müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip ona uygun fırsat ve projeler bulan Evdekifirsat.com Research Group ekibimiz var. Ekibimiz, evlerin satış fiyatlarını, fiyatlarındaki değişimleri, satışa dönme potansiyellerini, çevresindeki projeleri ve hatta ulaşım ve yaşam alanları kalitesini araştırıyor. Bu araştırmalar sonucunda da uygun olan projeler ayrıştırılarak portföyümüze ekleniyor. Bunun için çok yoğun emek harcıyoruz” dedi.


İstanbul’daki yeni konutların fiyatı bir yılda yüzde 6 ve üzerindeki oranda arttı 

Evdekifirsat.com Research Group ekibinin yaptığı çalışmalardan örnekler veren Çelik, “Evdekifirsat.com olarak, Kasım 2016 itibari ile İstanbul’da inşası devam eden 306 markalı konut projesini inceledik. Bunlardan yüzde 58’i Avrupa, yüzde 42’si ise Anadolu yakasında yer alıyor. İncelediğimiz projelerde 163 bini aşkın konut bulunuyor ve yüzde 30’u stok olarak satış aşamasında. Yine araştırmalarımıza dayanarak İstanbul’daki yeni konut projelerinin yüzde 40’nın değerinin bir yıl içerisinde yüzde 6 ve üstü oranda arttığını söyleyebilirim” dedi. Çelik ayrıca İstanbul’da satılmakta olan markalı konutların yüzde 37’lik bölümünün metrekare fiyatının 5 bin TL altında olduğunu söylerken, bir sene içinde satılmış olan konutların ise yüzde 34’lük bölümünün metrekare fiyatının ise 5 bin TL üstünde olduğu bilgisini paylaştı.


“Evdekifirsat.com Üste Para” kampanyası ile Türkiye’ye yepyeni bir iş modeli geliyor

Evdekifirsat.com ile gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlattıklarını belirten Ömer Faruk Çelik, şimdi de “Üste Para” kampanyasıyla Türkiye’ye yepyeni bir iş modeli getirdiklerini söylüyor. Çelik, “Evdekifirsat.com ile hem sektöre hem de ev almak isteyenlere ÇOK ÖZEL seçenekler oluşturduk. Şimdi ise Türkiye konut tarihinde eşine ender rastlanır bir atılım yapıyor, yepyeni bir düzene “Üste Para” modeline geçiyoruz” dedi.


Evdekifirsat.com ev alana “Üste Para” veriyor 

“Üste Para” modeli ile iş yapış şeklini değiştireceklerini dile getiren Çelik, “Bu modelde artık projenin sahibi biz olmayacağız. Tüm markalı konut projeleri bu platformda yer alabilecek. Markalı konut üreticileri, bizim yarattığımız bu platformu kullanarak konut alıcılarına kendi ulaşacak. Eskiden olduğu gibi Evdekifirsat.com adresine gelen tüm müşteriler, projeleri en ince detaylarına kadar karşılaştırıp, seçecek. Beğendiği evin tüm satış işlemlerini bitirip bize geldiğinde ise “Üste Para” alacak. Evdekifirsat.com olarak evin satış bedelinin yüzde 4’ünü nakit olarak sunacağız” dedi. Evdekifirsat.com’un “Üste Para” kampanyası, markalı konut üreticilerini kolay ve hızlı bir biçimde ev almak isteyenlerle buluştururken, konut alıcılarına da İstanbul’un en seçkin projelerini inceleme fırsatı ve üste para kazanma imkanı sunuyor.


“Üste Para” kampanyası tüm Türkiye’ye kazandıracak

Kampanya ile ilgili açıklama yapan EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Evdekifirsat.com Genel Müdürü Cüneyd Dişkaya, “Evdekifirsat.com platformumuzu ev sahibi olmak isteyenlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak için kurduk. Sektörde bir ilke imza attık. “Üste Para” modelimizle de fark yaratarak herkesin kazanacağı bir platform haline geleceğiz. “Üste Para” kampanyamız ile evini peşinat vermeden satın alan kullanıcı, ilk taksitini verir vermez evin yüzde 4 değeri miktarında nakde kavuşacak. “Üste Para” kampanyası sayesinde gayrimenkul sektörü daha çok hızlanacak ve tüm Türkiye kazanacak” dedi.


Web: http://www.evdekifirsat.com/