Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Evren Mahallesi – Güneşli

İstanbul’un Bağcılar İlçesi’nin mahallesidir. Evren Mahallesi, Güneşli Nurol Park projesine ev sahipliği yapan lokasyondur.Evren Mahallesi – Güneşli

Evren Mahallesi, GüneşliGüneşli Evren Mahallesi nerede?


İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Bağcılar’ın Güneşli Semti'ndeki mahalledir. Evren Mahallesi'nin kuzeyinde Halkalı Caddesi, doğusunda Yavuz Selim Mahallesi, güneyinde Bağlar ve Hürriyet Mahalleleri ve batısında Atatürk Bulvarı Mahmutbey Çıkışı, Mahmutbey ve Halkalı Merkez Mahallesi bulunur. Bağcılar Belediyesi tarafından Evren Mahallesi’nde hayata geçirilen binalar hangileridir?


Evren Mahallesi Bilgi Evi ve Kültür Merkezi


Evren Mahallesi – Güneşli


Bulunduğu Yer : Evren Mahallesi

Peyzaj Alanı : 3.985 m2

Bina Oturum Alanı : 410 m²

Bina Kullanım Alanı : 2.430 m2


İşin Tanımı : Evren Mahallesi’nde yapımına başlanılan Bilgi Evi; bodrum, zemin kat ve 3 normal kat olarak hizmet verecektir. Mahalle sakinlerinin her türlü faaliyete etkin olarak katılabileceği Bilgi Evi; spor salonu, hobi odaları, kütüphane, derslikler ve 200 kişilik konferans salonu ile sosyal ve kültürel gelişime katkı sağlayacaktır.Evren Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ve Hızır Acil Servisi


Evren Mahallesi – Güneşli


Bina Oturum Alanı: 410 m2

Kullanım Alanı: 1230 m2

Fonksiyonlar: Bina, verem savaş dispanseri ve Aile Sağlığı Merkezi olmak üzere iki kısma ayrılmıştır. Bina bünyesinde; çok amaçlı salon, 112 Hızır Acil Servisi, 10 adet muayene odası, verem savaş dispanseri, röntgen odası, poliklinikler, toplantı odası, doktor ve başhekim odası bulunmaktadır. 
Evren Mahallesi Katlı Otopark Binası

Evren Mahallesi – GüneşliEvren Mahallesi Mahalle Konağı

Evren Mahallesi – Güneşli


Konak; Pazartesi günü hariç her gün 08.00-23.00 saatleri arasında açık olup kütüphane, İsmek ve kondisyon salonu hizmet vermektedir. 

Tel: (0212) 630 52 19

Adres : Evren Mah. Gül Sok. No:13 Bağcılar - İSTANBULEvren Mahallesi posta kodu kaçtır?


Evren Mahallesi’nin posta kodu şöyledir; 34200Evren Mahallesi Muhtarlığı iletişim bilgileri nelerdir? 


Muhtar: Orhan DEMİR

1970 Adıyaman/Kahta doğumlu olan Orhan Demir, 24 yıldır Evren Mahallesinde ikamet ediyor. Lise mezunu olan Demir, tekstil ve fırın işletmelerinde yöneticilik yaptı. Demir, 2009 yılında yapılan seçimlerde Evren Mahallesi Muhtarlığına seçildi.  Demir, evli ve 5 çocuk babasıdır.


Adres: Evren Mh Bağcılar / İstanbul

Telefon: (0212) 489 4046Evren Mahallesi’nde hayata geçirilen markalı konut projesi hangisidir?


Nurol Park: Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul'un Avrupa yakasında Bağcılar'a bağlı Güneşli'de, eski Hürriyet Medya Towers'ın arsası üzerinde inşa ediliyor. Nurol Park Evleri Güneşli projesi 6 blok halinde yükseliyor. Nurol Park Evleri Güneşli projesi 1.418 adet konuttan meydana geliyor. Otel alanı iptal edilen Nurol Park Evleri projesinde konut, ofis ve AVM inşa edilecek.


Evren Mahallesi – Güneşli

Nurol Park


Nurol Park Evleri Güneşli projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor. Nurol Park Evleri Güneşli projesinin satış ofisi ile 444 64 96'yı arayarak görüşebilirsiniz.

Güneşli Nurol Park satılık daire fiyatları 10 Ocak 2014 tarihi itibariyle 316 bin TL'den başlayarak değişiyor. Nurol Park Evleri Güneşli projesinin içerisinde fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, alışveriş alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, yüzme havuzu gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

Nurol Park Evleri Güneşli projesinin toplam inşaat alanı 55 bin metrekare olarak belirlendi. Nurol Park Evleri Güneşli projesinde konut teslimlerinin 2016 yılı Şubat ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Adres : Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / İstanbul

Telefon: 444 64 96

Web Sitesi: www.nurolpark.com.tr