Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Eyşan Özhim'in emlak yatırımları

Benimle Oynar mısın filmi gişe yapmayınca Bozcaada'daki arsasını ve Riva Konakları'ndaki evini satacağı açıklanan oyuncu. Eyşan Özhim, Cihangir’de de bir ev sahibi.Eyşan Özhim
Eyşan ÖzhimEyşan Özhim, emlak yatırımlarından neden vazgeçti? 


Eyşan Özhim, 1.5 milyon lira harcayarak yapımcılığını yaptığı Benimle Oynar mısın adlı film gişede iş yapmayınca borçlarını ödeyebilmek için Bozcaada'daki arsasını ve Riva Konakları'ndaki evini satmaya karar verdi..


Habertürk Gazetesi’nin 21 Ekim 2013 tarihli haberine göre; Eyşan Özhim, sevgilisi Aydın Bulut'un yönettiği “Benimle Oynar mısın” adlı film gişede iş yapmayınca ofsayta düştü! Özhim, yapımcılığını üstlendiği ve oynadığı Beşiktaş taraftarını anlatan film 3 haftada sadece 37 bin kişi tarafından izlenince evini ve arsasını satışa çıkardı. Özhim, "Beşiktaş taraftarı filme gelmez diyenler haklı çıktığı için üzgünüm. Film 500 bin kişide borcunu öder. Ama 50 bin bile yapamayacak" dedi. Eyşan Özhim’in Cihangir’deki evi kaç bin dolar eder?


Sabah Gazetesi’nin 26 Mart 2008 tarihli haberine göre; Cenk Eren, Hümeyra'nın apartmanının yanında, Eyşan Özhim'in alt katındaki eve 280 bin dolar verdi. Eyşan ÖzhimÜnlü şarkıcı, semtin ünlü kafesi Smyrna'nın bulunduğu beş katlı apartmanın ikinci katına taşındı. Eren'in en üst kat komşusu Eyşan Özhim oldu. Yan apartmanında ise Hümeyra oturuyor. Cihangir'e çok ilgi duyduğunu söyleyen Cenk Eren evi 280 bin dolara satın aldı. Üç oda bir salon olan ev, kafelerin bulunduğu ünlü Firuzağa Caddesi'nde bulunuyor. 


Eyşan Özhim kimdir? 


5 Ekim 1970 doğumlu olan Eyşan Özhim, 1990 yılında Türkiye 2.Güzeli seçildi. 1992 Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden mezun oldu. 


Filmografi


Kutsal Damacana (2007) Deniz 

Emret Komutanım: Şah Mat (2006) 

Kısık Ateşte 15 Dakika (2006) Kader 

İyi ki Varsın (2006) Bahar 

Metin Arolat - Psikoloji (Video Klip) 

Teleflaş (1992)