Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Fabay Adabükü Evleri'nde fiyatlar 119 bin Euro'dan başlıyor!

Fabay Adabükü Evleri projesi 66 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Fiyatların 119 bin Euro'dan başladığı proje Fabay İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.


Fabay Adabükü Evleri deniz manzarasına hakim 143 adet daireden meydana geliyor. Projede 1 + 1 teras katı ve bahçe katı, 2+1 teras ve bahçe katı, 3+1 bahçe dubleks daireler ve 4+1 tripleks kendine ait kapalı garajı ve sonsuzluk havuzuna sahip ikiz ve tam müstakil villalar bulunuyor. 


Fabay Adabükü Evleri'nde 14 mağaza ve 1 süpermarketten oluşan butik çarşı, yetişkinler ve çocuklar için ayrılmış yüzme havuzu tasarlandı.


Sosyal alana 22 bin metrekare ayrılan projede amfi-tiyatro, seyir terasları, engelli dostu yürüyüş ve koşu yolları,  havuz başında restaurant ve kumsalda snack bar, kumsal kenarında bulunan jakuzili localar, açık ve kapalı otoparklar, plaj voleybolu, özel kumsal ve yüzme iskelesi, havuzlar, yoga ve etkinlik alanlan, 24 saat güvenlik, tenis kortu mevcut. 


Fabay Adabükü Evleri Bodrum şehir merkezine 17 dakika, Bodrum-Milas Havalimanı'na 10 dakika mesafede yer alıyor. Projede teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Fabay Adabükü EvleriAdres:Adabükü Koyu, Yazlık Siteler Mevkii, CARA 01 / A - Muğla / Türkiye


Tel:+90 444 9631

Web: https://www.fabayadabuku.com/

Ezgi Delibeyoğlu/Emlakansiklopedisi.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı