Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ferko Line fiyat!

Ferko, Kağıthane’de hayata geçireceği yeni projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Ferko Line, üçü ofis biri otel olmak üzere dört bloktan oluşuyor.


Ferko, Kağıthane’de hayata geçireceği yeni projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Ferko Line, üçü ofis biri otel olmak üzere dört bloktan oluşuyor. 


Ferko Line Projesi, business park konsepti ile tasarlanan caddeleri ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanları ile iş hayatının çizgisini yükseltecek. 


105 bin metrekare toplam inşaat alanında 4 blok ile yükselecek ve bünyesinde 192 ofis, 38 adet ticari alan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Oteli’ni bulunduran Ferko Line’ın ofisleri Almanya’nın 150 yıllık prestijli mobilya markası Walter Knoll’un usta dokunuşlarıyla hayat bulacak. 


Ferko Line’ın basın toplantısında konuşan Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, 120 milyon dolarlık toplam yatırım bedeli olan projeyi 2018’in son çeyreğinde tamamlayacak.


Ferko Line ofis fiyatları

Ferko Line'da ticari alanların metrekare satış fiyatı 9 bin dolar ila 12 bin dolar arasında farklılık gösteriyor. Ofislerin metrekare satış fiyatı ise 11 bin 750 TL’den başlıyor.


Ferko Line’da, tavan yüksekliği 3.65 metre olan 166 metrekareden 1.624 metrekareye kadar ofis seçenekleri sunuluyor.


Projede tam donanımlı toplantı, lounge, seminer salonları, otel atmosferinde ve konforunda ofis lobileri, ferah ve modern ofisleri ile iş konforunu artıran Ferko Line, ortak teras ve yeşil alanları, restoran ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanlar, fitness center ve hobi alanları ile iş yaşamının yoğun temposunda çalışanlara nefes aldıracak. Engelli dostu olarak inşa edilen ve dünyada tanınırlığı ve kabul edilebilirliği en yüksek yeşil bina sertifikası olan LEED sertifikasına da aday olan Ferko Line’da elektrikli araba şarj üniteleri de bulunacak.


Web: http://ferko.com.tr/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com