Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Feyzullah Ağma kimdir?

Düzlem Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat mühendisi Feyzullah Ağma kimdir?


Feyzullah Ağma, 1982 yılında Almanya Hagen Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu. 1987 yılında Faga İnşaatı,1993 yılında Mefaş İnşaatı,2003 yılında Yeşilkent İnşaatı kurmuştur. Son olarak da 2006 yılında kurulan Düzlem Yapı A.Ş.’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.


Feyzullah Ağma bu güne kadar 2000 konut inşa etmiştir.


Düzlem Yapı..

1995 yılında Beylikdüzü Beykent bölgesinde farklı firmaların Yeşilkent Sitesi’nde yapmış olduğu konut inşaatlarıyla başlayan birliktelik, nihayetinde aynı çatı altında daha güzel Prestij Projeler yapmak üzere, 2006 yılının Temmuz ayında Düzlem Yapı olarak birleşmiştir. Düzlem Yapı, ulusları arası deprem standartlarındaki tekniklere ve yaşam kriterlerine bağlı kalınıp bölgemizin zemin etüdleri yaptırılarak, radye temelli ve yüksek inşaat teknolojisi ile kusursuz yapılar üretmeyi misyon haline getirmiştir. Düzlem Yapı, birinci sınıf malzeme seçimleriyle, ses yalıtımıyla ve statik açıdan depreme karşı güvenli olan ışınsal mimari tarzı, modern inşaat teknolojisiyle yaşamınızın her türlü ihtiyacını ve emniyetini düşünerek, daire sahiplerine huzur içinde, güvenli bir yaşam sunmaktadır.


1995 yılında Beylikdüzü Beykent bölgesinde Yeşilkent Sitesi’nde otopark altyapılı, tenis kortlu, süs havuzları, kamelya ve basketbol sahaları yer alan 1.600 konuttan fazla projeyi hayata geçirmiştir. Ayrıca; 2006 yılında Paradise AVM, Beylikdüzü Beykent bölgesinde bölgeye kazandırılmıştır.

Düzlem Yapı’nın ortaklık birlikteliğinde; alt yapısı, teknik donanımı, tecrübesi, projelerdeki kar beklentisinin düşük olması buna mukabil yüksek kalite anlayışı firmanın misyonu haline gelmiştir.

 

Düzlem Yapı, Esenyurt ilçesinde, 196 dairelik Papatya Residence 1 projesini 15 Aralık 2009'da hayata geçirmiştir. Atatürk Havalimanına sadece 15km, E-5'e 200m mesafede olan proje, Tüyap'a yakınlığıyla da fuar katılımcıları ve katılımcı misafirleri için ideal konut alternatifleri sunmaktadır. Papatya Residence 2 projesi 11.11.2009 tarihinde başlamış olup, 282 daireli A Blok Residence 2011 sonunda, 308 daireli B Blok Residence 2012 sonunda Düzlem Yapı tarafından sahiplerine teslim edilecektir. Yine aynı bölgede bulunan 266 daireli Papatya Residence 3 projesinin temelleri de 08.06.2011 tarihinde atılmış olup 2013 Haziran sonun da tamamlanacaktır.


Düzlem Yapı olarak 2008-2009 yılında dünyada yaşanan ekonomik krizden sonra insanlarımızın ortalama ihtiyaçlarını karşılayabilecek m2’lerde, uygun fiyatlarla kaliteli yaşam alanları üreterek Beylikdüzü bölgesinin gayrimenkul alanındaki gelişimine de katkıda bulunmuştur.


Düzlem Yapı bundan sonraki projelerine, Avrupa yakası ve Anadolu yakasında lokasyonu iyi bulduğu bölgelerde devam edecektir.

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı