Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Forev Modern Eyüp'te ön satış dönemi başladı!

Sunduğu geniş sosyal olanakları ve kolay ulaşım imkanlarıyla şehrin merkezinde hayat standartlarını kökten değiştirecek olan Forev Modern Eyüp, İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi Eyüp’de yükseliyor..


Forev Yapı’nın İstanbul’un en merkezi ve hızlı gelişen semtlerinden Eyüp’de modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kusursuz konfor anlayışıyla hayata geçirilen Forev Modern Eyüp projesi, avantajlı ön satış fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.


Forev Modern Eyüp projesiyle Eyüp bölgesindeki yatırımlarını büyüttüklerini dile getiren Nasel Tekstil İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih ÖNCÜ; “Eyüp bölgesi İstanbul’un tarihi ve turistik semtleri olan Taksim ve Sultanahmet’e yakınlığı ile aynı zamanda Büyükdere Caddesi ve Maslak gibi İstanbul’un önemli iş ve yaşam merkezlerine kolay ulaşımı, 3.Havalimanı bağlantı yolu ile 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Avrupa Yakası başlangıç noktasında ve Alibeyköy metro hattında yer alan projemiz bu eşsiz konumu ve zengin ulaşım imkânları ile ön plana çıkmaktadır. Eyüp beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kampüsleri ve sağlık kuruluşlarıyla birlikte İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden birisi oldu. Nitelikli bir projeyle böylesine değer kazanan bir bölgenin tam kalbinde olup yeni bir yatırım fırsatı oluşturmak istedik ve Forev Modern Eyüp’ü geliştirdik” dedi.


Eyüp’e Farklı Bir Bakış Kazandıracak


Şehrin kimliğine ve mimari hafızasına yeni bir soluk, yeni bir karakter katarken aynı zamanda bireylerin hayatına da dokunacak Modern Eyüp projesi, sahip olduğu geniş yeşil alanları, sosyal donatılar ve farklı mimari zevklerin uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ile Eyüp’e farklı bir bakış açısı kazandıracak.  279 konut ve 7 adet geniş ticari alandan oluşan proje 165 milyon TL’lik yatırım değeriyle bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olacak. Forev Modern Eyüp konut alanları haricinde geniş bir ticari alan da sunacak. Dükkan ve ticari alanların önlerinde gezinti yolları ve yeme içme alanları bulunurken, büyük süs havuzu ve ışık oyunları ile fıskiyelerin çevreye farklı bir görünüm kazandırması hedefleniyor. Geniş yeşil alanlara sahip bu bölge ferah bir alışveriş için dört dörtlük bir atmosfer sunulacak. 


Yabancıların İlgisi Yüksek


Forev Modern Eyüp projesinin gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nasel Tekstil İnş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih ÖNCÜ “Modern Eyüp  projemiz ile hayatın tüm renklerini, farklı mimari yaklaşımlarını ve daire tiplerini bir arada sunuyoruz. Bu projede, alışılagelmiş tek tip konutlardan sıyrılarak, her zevke, her tarza hitap eden farklı mimari yapıları aynı çatı altında toplamayı amaçladık. Hem iç piyasaya hem de dış piyasaya hitap eden projemize yabancıların ilgisi gün geçtikçe artıyor. Türkiye’nin istikrarına güvenen Arap yatırımcının, doların artmasıyla beraber ilgisini daha da arttırdığını gördük. Ön satışlarımızın %80 ni yabancı müşterilerimize gerçekleştirdik” dedi. Çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren proje, ferahlığı sevenler için geniş teraslı loft daireleri, özel bahçeli modern yalı daireleri, minimaliz mi sevenler için İskandinav tarzı dubleks daireleri bir araya getiriyor. Proje içerisinde, 50 ile 60 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, 75-110 metrekare arasında değişen 2+1, 120-195 metrekare arasında değişen 3+1, 135-200 m2 arasında değişen 3+1 bahçe dubleks ve 185-230 metrekare arasında değişen 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede 1+1 tip konutlar 237 bin TL den 2+1 tip konutlar 358 bin TL'den 3+1 tip konutlar ise 552 bin TL den başlıyor.444 38 13 

www.forevmoderneyup.com 


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı