Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Fortis İstanbul'un gayrimenkullerini Eskidji satacak!

Eskidji Müzayedecilik Fortis İstanbul'da bulunan gayrimenkulleri açık artırma ile satacak. Müzayede Mart'ın ilk haftasında yapılacak..


Eskidji Müzayedecilik Fortis İstanbul'da bulunan gayrimenkulleri açık artırma ile satacak. Projedeki ticarilerin ve konutların Mart ayının ilk haftasında satışa çıkarılması planlanıyor. 


Yiğit Group tarafından Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Fortis İstanbul projesi, 14 bin 523 bin metrekarelik arsa alanına sahip. 


69 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Fortis İstanbul projesi, 20’şer katlı, üç blok ve 705 konuttan meydana geliyor.


192 milyon TL yatırım bedeline sahip projede 58 metrekarelik 1+0, 86 metrekarelik 1+1 A, 90 metrekarelik 1+1 B ve 125 metrekarelik 2+1 olmak üzere dört farklı tipte daire seçeneği yer alıyor. 


Fortis İstanbul projesinde; açık yüzme havuzu, süs havuzları, erkek - kadın spor salonu, açık - kapalı teras, kuru temizleme, açık - kapalı otopark, revir, sauna gibi sosyal donatı alanları da bulunuyor. 


Proje, Star City, İstwest Meydabi 212 AVM ve Airport gibi popüler alışveriş merkezlerine yakın mesafede bulunuyor. Fortis İstanbul ayrıca Mall Of İstanbul ve Metroport'a ise 10 dakikalık mesafede bulunuyor.