Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Frame Suites Bodrum satışta! 399 bin Euro'ya!

VİTEM Group, Frame Suites projesi ile eviniz için kurduğunuz hayallerin tamamını bir projede buluşturuyor. Frame Suites, Bodrum Marina’da parlamaya hazırlanıyor..


Frame Suites, merkezi lokasyon, deniz manzarası, denize sıfır konum, özel plaj, iskele ve sosyal olanaklarla, birinci sınıf tasarım ve yapı kalitesini bir araya getiriyor.


Frame Suites, 10.600 m2 ’lik bir alan üzerinde kurulmuş ve denize sıfır konumda olup, 60 ünitelik 16 bloktan ve 2500 m2’ye yayılmış sosyal alanlardan oluşuyor. Ayrıca proje, daire sahiplerine 2+1 ya da 3+1 flat ve 3+1 bahçe dubleksi seçenekleri ile her ihtiyaca uygun, akıllı ev seçenekleri sunuyor.


4 adet 170 metrekare 3+1 Flat daire 24 adet , 85 metrekare 2+1 Flat daire ve 32 adet 170 metrekare  3+1 Bahçe dubleksinden oluşan proje, Bitez ve Gümbet koyu manzarasında, Bodrum marinaya 2 km mesafede bulunuyor.


Suite dairelerin iç dekorasyonunda da dünya markaları buluşuyor. Miele-Gaggenau ve Siemens ankastreler, mutfak ve banyo dolapları VİTEM, Berker akıllı ev sistemi, Daikin Merkezi klima, Rehau yerden ısıtma sistemleri kullanılıyor. Evlerin vitrifiyelerinde ise Duravit tercih edilmiş.


Ahşap zemin tasarımı, keten ve bambu kaplı duvarları ile huzurlu bir ortam vaad eden süitlerde, mermerlerin tümü doğal taşlardan tasarlanmış. Frame Suites’in balkon ve teras zeminleri ise IROKO ahşap deck kaplı.


Özel plajı, açık-kapalı havuzları, sauna, Türk hamamı, Fitness merkezi, Restoranı 2000 metrekare kapalı otopark ve misafir otoparkı ile yeni ev sahiplerini bekleyen Frame Suites’in satış ve pazarlaması Arthur Miller Bodrum tarafından yürütülüyor. 


399.000 Euro’dan satışa çıkarılan ve Kasım ayına özel, kuru 1 Euro= 3TL  dan sabitlenerek aynı zamanda yüksek getirili bir yatırım imkanı da sağlayan proje Frame Suites, Bodrum Marina’ya yepyeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.


http://framesuites.arthurmillerbodrum.com/