Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Fulya Mahallesi – Şişli

İstanbul’un Şişli İlçesi’nin mahallesidir. Fulya Mahallesi, emlak sektörü için İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biridir.Fulya Mahallesi – Şişli

Fulya Mahallesi, ŞişliFulya Mahallesi nerededir?


İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Şişli’deki Fulya Mahallesi’nin kuzeyinde İstanbul Çevre Yolu, doğusunda Barbaros Bulvarı ve Balmumcu Mahallesi, güneyinde Teşvikiye Mahallesi ve batısında Şişli merkezi bulunur. 

Avrupa Florance Nightingale Hastanesi, İstanbul Sürmeli Oteli, Hilton Sitesi, Hukukçular Sitesi, ve Selenium Residence buradadır. Mahallenin Fulya adı nereden gelir?

Fulya, İstanbul'un Şişli İlçesi'nde, Mecidiyeköy'den güneye doğru dik bir eğimle inen eski dere yatağı bugün bir yerleşim bölgesi olarak derenin adıyla, Fulya diye anılır. Teşvikiye, Meşrutiyet (Nişantaşı), 19 Mayıs, Şişli Merkez, Mecidiyeköy, Gülbahar ve Dikilitaş mahalleleri ile çevrilidir. Sıradan bir hayat hüküm sürer. Fakat Mecidiyeköy'e yakınlığı nedeniyle de Fulya, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biri hale gelmiştir. Fulya sınırları içinde bazı "residence"ler bulunur. (Örneğin; Şişli Plaza ve Polat Tower)Şişli Fulya’daki inşaat firmaları hangileridir?


Emlakkulisi.com’un haberine göre; KTN Yapı İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, Ali Ketenci tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 25 Ekim'de Şişli, Fulya Mahallesi, Ortaklar Caddesi içinde kuruldu


KTN Yapı İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, Ali Ketenci tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 25 Ekim'de kuruldu. 


KTN Yapı İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Her türlü inşaat taahhüt işlerini yapmak resmi ve özel kuruluşların yurt içinde ve yurt dışında taahhütlerine girmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

KTN Yapı İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi adres: Şişli, Fulya Mahallesi, Ortaklar Caddesi, Kat:7 No:2 Daire:11. İnanlar Yapı Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi: 100 bin TL 'lik sermaye ile Serdar İnan tarafından Hakkı Yeten Caddesi Terrace M4 Fulya Şişli İstanbul adresinde kuruldu


İnanlar Yapı Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi 100 bin liralık sermaye ile 11 Eylül 2013 tarihinde kuruldu. 

İnanlar Yapı Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi iş konusu: Her nevi inşaat müteahhitlik ve taşeronluk işleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


İnanlar Yapı Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi adres: Terrace Fulya M4 Hakkı Yeten Caddesi No:11 Fulya ŞişliŞişli Fulya Mahallesi posta kodu kaçtır? 

Fulya Mahallesi’nin posta kodu şöyledir; 34394Fulya Mahallesi muhtarı kimdir?


Muhtar: Bülent Abdullah Özen

Adres: Fulya Mh., 34394 Şişli/İstanbul, Turkey ‎

Telefon: +90 212 211 5044 

Web Adresi: www.fulyamahallesi.com