Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Galatasara Riva projesinin ismi belli oldu: Düşler Vadisi Riva!

Yılmaz İnşaat tarafından 869 bin 362 metrekare büyüklüğündeki Galatasaray'ın Riva arazisinde inşa edilecek projenin adı Düşler Vadisi Riva oldu.


Galatasaray Riva projesinin ismi belli oldu. Yılmaz İnşaat tarafından 869 bin 362 metrekare büyüklüğündeki arazide inşa edilecek projenin adı Düşler Vadisi Riva oldu. 


Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilecek Düşler Vadisi Riva'da ön talep toplanmaya başlandı. 


Projedeki sınırlı sayıdaki villalar için lansman öncesi uygun fiyat ve imkânlar sunulacak.


Etaplardan meydana gelecek GS Düşler Vadisi Riva projesinin ilk etabında 500 civarında villa yer alacak. Projede yer alacak her villa için özel bahçe alanları da yer alacak.


"Projemizin konseptini kapsayacak bir isim belirledik."


Galatasara Riva projesinin ismi belli oldu: Düşler Vadisi Riva!


“Düşler Vadisi” Riva - İstanbul projesinde özlenen bir villa projesi hayata geçireceklerini belirten  Yılmaz İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; "Proje içindeki park ve özel orman alanı ile birlikte 1.150 dönüm üzerinde geliştirdiğimiz "Düşler Vadisi” Riva - İstanbul projemizin içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl planlıyoruz. Arazideki doğal sular, o gölete akacak. Projeyi geliştirirken doğayla iç içe bir konseptte ve yatay bir düzlemde olmasına büyük özen gösterdik. Mimarisinden donatılarına, en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle geliştirdiğimiz projemizin konseptini kapsayacak bir isim belirledik. “Düşler Vadisi” Riva - İstanbul ismiyle lanse edeceğimiz projemizde ön talep toplama dönemini de başlattık." dedi.


Web: www.duslervadisiriva.com