Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Galatasaray Düşler Vadisi Riva'da satışlar başladı!

Emlak Konut GYO güvencesi, Yılmaz İnşaat imzası ile hayata geçirilen Galatasaray Düşler Vadisi Riva'da satışlar başladı...


Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva satışa çıktı. Projenin basın lansmanı bugün satış ofisinde yapıldı. Lansmana Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz , Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz ve Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim katıldı. 


Yılmaz İnşaat tarafından 2 milyar liralık yatırımla inşa edilecek Düşler Vadisi Riva, 869 bin 362 metrekarelik arsa üzerinde bölgenin doğal yapısı muhafaza edilerek dizayn edildi. 


Projedenin ilk etabındaki villalar kısa bir döneme özel olarak 1 milyon 69 bin liradan başlayan avantajlı fiyatlarla ve alternatif ödeme seçenekleriyle satışa sunuldu.


152 METREKAREDEN 396 METREKAREYE KADAR VİLLA SEÇENEĞİ  


Çevre ile uyum içinde tasarlanan ve her ihtiyacın karşılanması hedeflenen villaların ilk etabında 509 villa inşa edilecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların bulunduğu projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor. 


Natamam şekilde inşa edilecek olan villalar, yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği dekorasyon paketini satın alarak villasını hazır teslim alabilecek. Bölgenin doğal karakterine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte hayata geçirilen projenin ilk etabı 36 ayda tamamlanacak.


1.150 dönüm üzerinde inşa edilen villa projesinin içinde kamusal park alanı ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor.


Galatasaray Düşler Vadisi Riva


İSTANBUL’UN GELİŞİM AKSINDA ÖRNEK YAPILAŞMA


Düşler Vadisi Riva projesi kamu ve özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün hızla gelişen Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası’nda örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak öne çıkıyor.


İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi Riva’da yükselen proje, 3. Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor. Riva’ya özgün bir kimlik kazandıracak olan proje, çevreye ve doğaya uyumlu az katlı yapısıyla da Türkiye’de örnek teşkil edecek.


Galatasaray Düşler Vadisi Riva


Düşler Vadisi Riva satış ofisi

Tel: 444 68 01

Web: http://www.duslervadisiriva.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı