Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Galia Arditi kimdir?

Galia Arditi, 2003 yılında Mimat Mimarlık'a ortak oldu. Arditi bu tarihten beri Mimat Mimarlık'ın ortağı olarak mimari çalışmalarına devam ediyor.


Galia Arditi, 2003 yılında Mimat Mimarlık'a ortak oldu. Arditi bu tarihten beri Mimat Mimarlık'ın ortağı olarak mimari çalışmalarına devam ediyor.


Mimat Mimarlık; Gerçekleştirilen projelerde; basit bir hacmi, keyifle yaşanabilecek kişilikli bir mekana dönüştürme ve o mekanda dekordan ziyade mimarinin hissedilmesi hedeflenmektedir. Bu nedenle müşteri ve tasarımcı projenin iki ayağı ise uygulama ekibi de üçüncü ayağıdır. Uygulama kalitesi, bütünde istenilen resmi elde etmek açısından çok önemli olduğundan tasarımcılar ve uygulayan ekipler bir atölye mantığıyla çalışmaktadır. 


Projenin tüm aşamaları ile ilgilenen bu ekip, müşteriler ile de uzun süreli ilişkiler kurarak büyük bir enerji ile çalışmaktadır. Mimat Mimarlık’ın tasarım ve proje atölyesi olarak, çağdaş ve fonksiyonel bir yaklaşımla ele aldığı mimarlık, iç mimarlık ve tasarım alanlarında ki çalışmaları;


Kurumsal projelerde Konsept proje oluşturma,

Konut projeleri, ofis, mağaza, restoran ve diğer ticari mekanları kapsayan iç mekan projeleri,

Fuar standları,

Mobilya tasarımı

Renovasyon ve rehabilitasyon,

konularında geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.


İletişim bilgileri

AV. SÜREYYA AĞAOĞLU SK. LOFÇA PALAS AP. NO:31 D: 6

34365 TEŞVİKİYE İSTANBUL

T: +90 212 241 76 78 ­ 79

F: +90 212 230 03 32

design@mimat.com.tr