Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gardenya Torbalı lansman fiyatlarıyla satışları başladı!

21 yıllık tecrübeye sahip Manas Grubu’nun Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgesi’nden sonra Ege’deki ilk projesi Gardenya Torbalı’nın lansman fiyatlarıyla satışları başladı.


21 yıllık tecrübeye sahip Manas Grubu’nun Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgesi’nden sonra Ege’deki ilk projesi Gardenya Torbalı’nın lansman fiyatlarıyla satışları başladı. 


Mevcutta tamamlanmış 4000’den fazla konutun yer aldığı yaşam konseptleriyle aktif hayatın devam ettiği projelerine, ilk etabı 132 konut olan Gardenya Torbalı projesini ekliyor. Manas Grubu’nun inşaat sektöründe devam eden 3 bölgede 3 farklı iddialı konsept projesi bulunuyor.


Bunlar; Malatya’da 192 konuttan oluşan Göktürk projesi, Kahramanmaraş’da 373 konuttan oluşan Hanezar projesi ve İzmir’de hızla yükselen Gardenya Torbalı projesi. Merakla beklenen Ege projelerinin ilki, İzmir’in yatırımdaki en güçlü kapısı Torbalı’da yer alıyor. Ticaretin hali hazırda bu bölgedeki cazibesi ve proje göz önünde bulundurulursa, bireylerin gerek yatırım gerek kendi yaşamları adına ev sahibi olmaktan çok daha ötesine Gardenya Torbalı’yla ulaşacakları hedefleniyor. Gardenya Torbalı’da, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan 132 konut ve caddeye cepheli işyerleri bulunuyor.


Gardenya Torbalı Yaşam Projesi 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla! 


20 dönüm arazi üzerine inşa edilen Gardenya Torbalı projesi, sosyal ve yeşil alanlarıyla doğayla iç içe yaşamak isteyenleri çağırıyor. Proje 4 adet 2+1, 8 adet 3+1 bloktan ve 107 m 2 ile 147 m 2 arasında değişen konutlardan oluşuyor. Bloklar tasarlanırken her birinin görüş açılarının sosyal donatılara ve yeşil alanlara bakmasına özen gösterilen projede, ticari alanlar ise caddeye cepheli bir konumda yer alarak site dışına da hizmet edebilmeleri sağlanıyor. Yüksek binaların sıkışıklığının aksine Gardenya Torbalı’da, 3 katlı ve birbirine mesafeli bloklarla ferah yaşamın kapıları aralanıyor.


İhtiyacınız Olan Her Şey Yanıbaşınızda


Manas Grubu Genel Müdürü Harun Üşek; ‘‘Gardenya Torbalı projemizin olduğu bölge zaten mevcutta sanayisi güçlü olan bölgeydi buna bir de hızla gelişmesi eklenince şehir merkezinden bölgeye hızlı göçler oluştuğunu görüyoruz. Mevcutta yapılan ve yapılması planlanan alanlarla beraber Torbalı bireyler için, birçok imkanı bir arada bulabilecekleri, maddi olarak daha avantajlı, yatırım ve yaşamın yeni bir merkezi haline geldi. Bölgenin hızla yükselen gelişim seyrine baktığımızda hem yatırımcılar hem de yaşamak isteyenler için Torbalı yerinde bir seçimdir. Projemiz havalimanı, izban, hastane, otoban, toplu taşıma ve yapılması planlanan projelere yakın konumuyla, sakinlerimize tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilecekleri imkanı sağlıyor.


Bizim için güven özellikle konut sektöründe bir markanın en önemli yapı taşıdır. Bizler Manas Grubu olarak, her gayrimenkul projemizde olduğu gibi Gardenya Torbalı’da da proje yönetim binamızı inşaat sahamızın yanı başında konumlandırdık. Bireyler projemizin başlangıcından-teslimine diledikleri zaman satış ofisimizi ve proje alanımızı ziyaret edebilirler ’’ dedi.


Proje Bilgileri

Projenin adı: Gardenya Torbalı


Yapımcı firma: Manas Grubu


Açık adresi: Bahçelievler Mah. 9109 sok no:2/12 Torbalı/ İzmir


Konut sayısı: 134


Ticari alan: 10


Konutların büyüklükleri (m2 aralığı): 107- 147


Konut tipleri: 2+1 , 3+1


Arsa alanı: 20.000 m2


Konutların liste fiyatı (en düşük ve en yüksek rakamlar): 185.000 – 280.000


Projenizin öne çıkan özellikleri: Kapalı Yüzme havuzu, fitnes salonu, kafeterya, sauna, Türk hamamı, 7/24 güvenlik hizmeti


Tel: 0232 8539391

Webi: www.gardenyatorbali.com