Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantılarının 18'ncisi gerçekleşti!

GYODER Turizm ve Turizm Yatırımları Komitesi işbirliğiyle düzenlenen Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantılarının 18'ncisi gerçekleşti. Toplantı toplam 2 oturumda yapıldı.


Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Turizm ve Turizm Yatırımları Komitesi işbirliğiyle düzenlenen Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantılarının 18'ncisi gerçekleşti. Toplantı toplam 2 oturumda yapıldı.


Sektör profesyonellerinden büyük ilgi gören toplantı, 3 Ekim'de Park Dedeman Levent Hotel'de gerçekleştirildi.


Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantıları, Servotel Turizm ve Otelcilik Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan ve Gayrimenkul Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Kuyaş Örs moderatörlüğünde iki oturum olarak yapıldı. 


Konuşmacılar, ulusal ve uluslararası zincirlerin markaya bakışları, zincir markaların eğilimlere nasıl uyum sağladığı ve geleneksel büyük markaların geleceğe bakışları konusunda dinleyicileri aydınlattı.

 

Toplantının "Yatırımcı-İşletmeci İlişkisinde Markanın Rolü" başlıklı oturumda konuşmacılar, yatırımcı gözünden zincir markalarla çalışmanın avantajlarını, karma projelere zincir markaların dahil oluş süreçlerini ve bu ilişkideki potansiyel sıkıntı ve zorlukları tartıştıldı.