Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gebze Emlak Konutları 3. Etap kurası yarın çekilecek!

Gebze Emlak konutları 3. Etap daireleri için başvuru dönemi dün sona erdi. Gebze Emlak Konutları 3. Etap kurası ise yarın çekilecek..


Gebze Emlak konutları 3. Etap daireleri için başvuru dönemi dün sona erdi. Gebze Emlak Konutları 3. Etap kurası ise yarın çekilecek. Gebze Emlak Konutları 3. Etap kura çekilişi yarın saat 11:00'de Emlak Konut GYO genel merkezinde yapılacak. 


Toplam 1.905 adet daireyi bünyesinde barındıran Gebze Emlak Konutları 3. Etapta daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Gebze Emlak Konutları 3. Etap fiyat

Gebze Emlak Konutları 3. Etap daire fiyatları ise 269 bin TL ile 733 bin TL arasında değişiyor. Projedeki daire tipleri için hazırlanan ödeme planı şu şekilde sıralanıyor:


1- 2+1 daireler için satış bedeli üzerinden 50 bin TL peşinat alınarak , 50 bin TL teslim aşamasında ve 25 bin TL teslimden bir yıl sonra ara ödeme alınacaktır.

2- 3+1 daireler için satış bedeli üzerinden 60 bin TL peşinat alınarak, 60 bin TL teslim aşamasında ve 30 bin TL teslimden bir yıl sonra ara ödeme alınacaktır.

3- 4+1 ve 4+1 dubleks; daireler için satış bedeli üzerinden 70 bin TL peşinat alınarak, 70 bin TL teslim aşamasında ve 35 bin TL teslimden bir yıl sonra ara ödeme alınacaktır.


Yüzde 70'inin yeşil alan olarak tasarlandığı Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta  açık – kapalı otopark, 24 saat güvenlik, sosyal tesis – kapalı havuz, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor. 


Web: http://www.emlakkonut.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com