Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gebze Emlak Konutları 3.etap başvuru dönemi bugün son!

Yoğun talep üzerine hayata geçirilen Gebze Emlak Konutları 3.etap Kocaeli Gebze'de Kirazpınar mevkiinde konumlandırılıyor. Gebze Emlak Konutları 3.etap başvuru dönemi bugün sona eriyor..


Yoğun talep üzerine hayata geçirilen Gebze Emlak Konutları 3.etap Kocaeli Gebze'de Kirazpınar mevkiinde konumlandırılıyor. Kura yöntemi ile satışa sunulan proje için öncelikle başvurlar kabul ediliyor. 


Gebze Emlak Konutları 3.etap başvuru dönemi bugün sona eriyor. Kura çekilişi ise 20 Kasım Pazar günü gerçekleşecek.


Gebze Emlak Konutları 3.etap projesine başvurabilmek için 5 bin TL'nin ödenmesi gerekiyor. Ayrıca başvuru sahiplerinin aranan koşullara uygun olmaları gerekiyor. Gebze Emlak Konutları 3.etap projesinde kurada çıkmayanlara katılım ücretleri bir ay içerisinde iade ediliyor.


Standart başvuru koşulları;

1-) Başvuru yapan kişi T.C. Vatandaşı olmalıdır.

2-) Kişi 18. yaşını doldurmuş olmalıdır.

3-) Kişi kendi adına ancak bir başvuru yapabilir.

4-) Tüzel Kişilikler (Şirket, dernek, vakıf, vb.. ) başvuru yapamayacaktır. Başvuru yapmış olması halinde ise kuraya dahil edilmeyecektir.


Özel durum başvuru koşulları;

1-) Özel durumdan sadece, Şehit eşleri ve yetimleri, Gaziler ve Engelliler (engellilik oranı en az

%70 olmalıdır.) başvuru yapabilirler.

2-) Başvuru yapan kişi T.C. Vatandaşı olmalıdır.

3-) Kişi 18. yaşını doldurmuş olmalıdır. Şehit yetimlerinde 18. yaşını doldurmuş olma şartı aranmayacaktır.

4-) Kişi; kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapabilir.


1.905 konutu bünyesinde barındıran Gebze Emlak Konutları 3.etapta toplam 37 blok bulunuyor. Gebze Emlak Konutları 3.etapta daireler 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde dizayn edildi.


Gebze 3.etap Emlak Konut fiyatları

2+1 daireler 269 bin TL ile 432 bin TL

3+1 daireler 377 bin TL ile 537 bin TL

4+1 daireler 550 bin TL ile 662 bin TL

4+1 dubleks daireler 684 bin TL ile 733 bin TL.


Gebze 3.etap Emlak Konut ödeme planları

1-) 2+1 daireler için satış bedeli üzerinden 50 bin TL peşinat alınarak , 50 bin TL teslim aşamasında ve 25 bin TL teslimden bir yıl sonra ara ödeme alınacaktır.

2-) 3+1 daireler için satış bedeli üzerinden 60 bin TL peşinat alınarak, 60 bin TL teslim aşamasında ve 30 bin TL teslimden bir yıl sonra ara ödeme alınacaktır.

3-) 4+1 ve 4+1 dubleks; daireler için satış bedeli üzerinden 70 bin TL peşinat alınarak, 70 bin TL teslim aşamasında ve 35 bin TL teslimden bir yıl sonra ara ödeme alınacaktır.
Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TRIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com