Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gizli Bahçe Villa – Tuzla, İstanbul – Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat'ın Tuzla Aydınlı'da konumlandırdığı ve 24 Ocak 2014'te lanse ettiği projedir. Gizli Bahçe Villa'da konut fiyatları 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 773 bin TL arasında değişmektedir.


Gizli Bahçe Villaları – Tuzla, İstanbul – Dumankaya İnşaat

Gizli Bahçe Villa


Proje künyesi

Lokasyon:  Tuzla, Aydınlı

Toplam arsa:  51 dönüm

Ünite sayısı:  3 tipte 49 villa


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: Konut fiyatları 1.400.000 TL ile 1.773.000 TL arasında 

Ödeme koşulları: Peşin ve banka kredisi


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Koç İlköğretim Okulu ve Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İTÜ Denizcilik Fakültesi

Hastaneler: Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi

Çevre yollara uzaklığı: Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dk. 


İletişim bilgileri: 444 7 222Gizli Bahçe Villaları – Tuzla, İstanbul – Dumankaya İnşaat


Gizli Bahçe Villa nerede?


Dumankaya İnşaat, şehir hayatının içinde kendilerine özel bir alan yaratmak isteyenlere keyif ve konforu bir arada sunan oturuma hazır Gizli Bahçe Villa projesini müşterilerin beğenisine sundu.


Türkiye gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Dumankaya İnşaat, İstanbul’un gelişmekte olan cazibe merkezlerinden Tuzla Aydınlı da hayata geçirdiği oturuma hazır Gizli Bahçe Villa projesini 24 Ocak 2014’te proje merkezinde emlak editörleri ile bir araya geldiği toplantıda tanıttı.Gizli Bahçe Villaları'nda konut tipleri hangileri?

Anadolu Yakası’nın en değerli semtlerinden bilim, teknoloji ve kongre merkezi olarak değerlendirilecek Tuzla Aydınlı da yaşamın başladığı Gizli Bahçe Villa projesi ile villa sahiplerine şehir hayatının içerisinde yaşam alanı imkânı sunuyor. 51 dönüm arazi üzerine konumlandırılmış Villa Gizli Bahçe’de 3 tipte 49 villa bulunuyor. 267 m2 ve 271 m2 büyüklükte 3 adet villa tipi mevcut. 


Kaliforniya mimarisiyle dizayn edilen geniş ve kullanışlı villalar konumları itibariyle birbirlerinin manzarasını kesmiyor. Orman havası ile İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve dingin bir hayat  imkânı sunan Villa Gizli Bahçe projesinde her villanın kendine ait havuz ve otoparkının yanı sıra ortak kullanıma açık havuz, güneşlenme terasları ve bahçeler bulunuyor. Gizli Bahçe Villaları – Tuzla, İstanbul – Dumankaya İnşaatGizli Bahçe Villaları kaç TL'den satılıyor?


Anadolu Yakası’nda “İleri Teknoloji Endüstri Parkı" projesinin ilk adımı olarak hayata geçirilen ve bölgenin gelecekte bir teknoloji üssüne dönüşmesine öncülük edecek Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika uzaklıkta yer alan projede 256 m2 1.400.000 TL ile 1.773.000 TL arasında değişen fiyat seçeneklerine sahip projede %16 ya varan indirim fırsatları ve cazip ödeme avantajları ile villa sahibi olmak mümkün.Gizli Bahçe Villaları – Tuzla, İstanbul – Dumankaya İnşaat

Uğur Dumankaya, Ayşe Dumankaya ve Barış Dumankaya


Uğur Dumankaya, Gizli Bahçe Villaları için neler söylüyor?


Proje hakkına bilgi veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şunları söyledi: “Buraya gizli bahçe diyoruz çünkü bu bölgede hayata geçirdiğimiz diğer projeler sayesinde bölgenin adı artık “Gizli Bahçe Bölgesi” olarak anılıyor. Villalarımız da bu bölgede yer alıyor. Lüksü, tasarımı ve konforu bir arada sunan projemiz bölgenin en önemli yaşam alanlarından birisi olacaktır. Mimarinin doğal çevreyle uyumu, Gizli Bahçe bölgesinin değerine değer katıyor. Gerek villa, gerekse birkaç katlı konutlardan oluşan bölgede geniş yeşil alanların varlığı, yaşama konforunun ayrılmaz bir parçasına dönüşüyor.” 


Dumankaya İnşaat olarak Villa Gizli Bahçe ile yatırımcılara yine çok kazandıracak bir projeyi hayata geçirdiklerini belirten Uğur Dumankaya sözlerine şöyle devam etti: “Villa Gizli Bahçe’nin bulunduğu Tuzla-Aydınlı bölgesi, son yıllarda yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği ve kazanç sağladığı bir bölge. Bölge, önümüzdeki yıllarda bilim, teknoloji ve kongre merkezi olarak değerlendirilecek. Villa Gizli Bahçe’nin Sabiha Gökçen Havalimanına olan yakınlığı, projenin bitmiş ve iskânı alınmış oturuma hazır olması, yatırımcı müşterilerimize artı değer katacak ” dedi. Gizli Bahçe Villaları – Tuzla, İstanbul – Dumankaya İnşaat


Gizli Bahçe Villaları nereye ne kadar mesafede?


Tuzla ve Pendik bölgeleri eğitim kurumları açısından oldukça zengin. Halen eğitim veren Koç İlköğretim Okulu ve Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İTÜ Denizcilik Fakültesi ile yakın gelecekte tamamlanması planlanan Süleyman Şah, Medeniyet, Gedik, Piri Reis ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinin kampüslerinin hizmete girmesiyle bu bölge çok önemli bir eğitim merkezi olacak. E-5 ve TEM otoyolları ile Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Pendik feribot iskelesine yakınlığıyla ayrı bir avantaja sahip olan bölge yapımı süren Marmaray’ın Sabiha Gökçen’e bağlanmasıyla daha da önem kazanacak. Çevredeki beş yıldızlı oteller arasında; Divan Otel Asia, The Green Park, Titanic ile  Crown Plaza Asia sayılabilir. Viaport, Atlantis, Pendorya, Neomarin ve Marina Mall bölgedeki önemli alışveriş merkezleri olarak öne çıkıyor. Bölgede ayrıca Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Teknopark ve Tübitak gibi önemli tesisler bulunuyor.


Gizli Bahçe Villaları iletişim bilgileri neler?

Tel: 444 7 222

Web: www.dumankayavillagizlibahce.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı