Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gökhan Kazancı kimdir?

2010 yılından bu yana İkon TPU firması kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam eden Gökhan Kazancı kimdir?


Gökhan Kazancı kimdir? Gökhan Kazancı, 1983 Kayseri doğumlu olup aslen Trabzon / Yomra lıdır. İlk, Orta ve Lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Erciyes Üniversitesi YMMF Mimarlık Bölümünden 2005 yılında mezun oldu. 


Kısa bir süre serbest piyasada çalıştıktan sonra Desinart Mimarlık Ofisini kurup çalışmalarına devam etti. 2010 yılından bu yana İkon TPU firması kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi 11. Dönem Yönetim kurulu üyeliği yaptı. Halen Melikşah Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde Misafir Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır. 


İkon TPU..

İkon TPU, 1994 yılından bu yana mimarlık faaliyetlerini sürdüren Mehmet Kütahneci, Gamze Özbal ve Gökhan Kazancı tarafından 2010 yılında Kayseri de kurulmuştur.


İkon TPU Mimarlık, Mühendislik, Kentsel Tasarım alanlarında projeler geliştirmekte aynı zamanda uygulama ve kontrollük yapmaktadır.


Her projeyi kendi içerisinde ele alan ve projeye değer katacak yenilikçi mimari çözümler üreten firmamız bir çok alanda ve farklı ölçeklerde projeleri hayata geçirmektedir. Konut, ticaret yapıları, kentsel tasarım, alışveriş merkezleri, otel, eğitim yapıları, idari binalar, spor tesisleri ve çok amaçlı merkezler gibi bir çok alanda önemli profesyonel tecrübe edinmiştir.


Kayseri Kent Meydanı Düzenlemesi (2005-2006), Kılıçaslan Liseleri (2005), Tepe Home İç Mimari Uygulama Projesi (2006), Mobilya Kent Alışveriş Merkezi (2010), Osb Endüstri Meslek Lisesi (2010), yaptığımız proje ve uygulamalardan bazılarıdır.


İkon TPU geniş ve profesyonel kadrosu ile Kayapark iş merkezinde bulunan ofisinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura