Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

GOP Plevne Evleri ön talepte!

Gaziosmanpaşa’nın değişim sembolü olarak konumlanacak GOP Plevne Evleri'nde ön talep dönemi başladı. Projede fiyatlar metrekare fiyatları 5 bin TL’den başlıyor..


Gaziosmanpaşa’nın değişim sembolü olarak konumlanacak GOP Plevne Evleri'nde ön talep dönemi başladı. Ön talep dönemine özel avantajlı fiyatların sunulduğu GOP Plevne’de metrekare fiyatları 5 bin TL’den başlıyor.


Gaziosmanpaşa’nın kentsel dönüşümdeki örnek projelerinden “GOP Plevne”nin temeli Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla yarın atılacak. 


Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin daha modern, daha konforlu ve daha yaşanabilir bir bölge oluşturmak için sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Mevlana Mahallesi’nde hayata geçireceği GOP Plevne’de sona gelindi. 


Gaziosmanpaşa'da yaklaşık 72 bin metrekarelik alanda 600 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçecek olan projenin 1. bölgesi 3 etap olarak planlanıyor.  Yeşil bina sertifikasına uygun şekilde inşa edilecek GOP Plevne’nin 1. Etabında 400 daire ile 66 adet ofis ve ticari alan yer alıyor.


GOP Plevne projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alacak. Projedeki dairelerin alanları ise 67 metrekareden başlayıp 204 metrekareye kadar yükselecek. 


Web: www.gopplevne.com