Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Greenist’ten ev sahibi olmak için büyük fırsat!

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres - Güneşli aksında yer alan Greenist’ten ev sahibi olmak için büyük fırsat kampanyası başladı..


İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres - Güneşli aksında yer alan Greenist’ten ev sahibi olmak için büyük fırsat kampanyası başladı. 


Şehrin içindeki yeşil konforun adresi Greenist evleri, şimdi 60 aya yüzde 0,49 ve 120 aya yüzde 0,75 özel faiz oranıyla satışta.


Şehrin yeni yüzü Basın Ekspres - Güneşli aksında yer alan ve hem doğa ile iç içe, hem de şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist’ten ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı. 60 aya 0,49% ve 120 aya 0,75% özel faiz oranının yanı sıra, peşin alımlarda yüzde 10 indirim, kişiye özel ödeme planlarıyla Greenist ayrıcalığına kavuşmak artık herkes için mümkün.

 

İstanbul’daki çok özel konumuyla Atatürk Havaalanına 6,5 km. E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan Greenist ayrıca, 14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olarak dikkat çekiyor.

 

Geniş konfor, benzersiz sosyal alan

174 daireden oluşan Greenist,148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1, 5,5+1 geniş dubleks evlerinin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e teras veya kat bahçeli daire seçeneklerine de sahip. Greenist’in evleri, özel daireleri, eşsiz manzarası, modern ve ferah mimarisinin yanı sıra, içerisinde sadece konutların yer aldığı “güvenli site” ayrıcalığı ile oda sayısı kadar otopark alanı, depo odaları ve sosyal alanlara sahip.

 

Greenist’in 2800 metrekarelik geniş sosyal alanında ailenin tüm fertleri için pek çok aktivite seçeneği yer alıyor. Greenist, açık ve kapalı havuzlar, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce sosyalleşebileceği ve eğlenebileceği aktivite imkanları da sunuyor. 


Oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, açık ve kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve daha fazlası Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile çok daha keyifli bir hale geliyor. Greenist ayrıca, bölgenin en iyi eğitim kurumları ile sağlık merkezlerine yakınlığı ile ilgi çekiyor.


Web: www.greenist.com.tr