Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Greenist’ten yeni yıl kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı!

Şehrin yeni yüzü Basın Ekspres - Güneşli aksında yer alan ve hem doğa ile iç içe, hem de şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist’ten ev sahibi olmak şimdi çok kolay..


Şehrin yeni yüzü Basın Ekspres - Güneşli aksında yer alan ve hem doğa ile iç içe, hem de şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist’ten ev sahibi olmak şimdi çok kolay. 60 aya 0,50% ve 120 aya 0,75% özel faiz oranının yanı sıra, peşin alımlarda yüzde 10 indirim, kişiye özel ödeme planlarıyla Greenist ayrıcalığına kavuşmak artık herkes için mümkün. 


İstanbul’daki çok özel konumuyla Atatürk Havaalanına 6,5 km. E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan Greenist ayrıca, 14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olarak dikkat çekiyor. 


Yeni yıla yemyeşil evinizde girin 

Şehrin içindeki yeşil konforun adresi Greenist,148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1, 5,5+1 geniş dubleks evlerinin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e teras veya kat bahçeli daire seçeneklerine de sahip. Greenist evleri, özel daireleri, eşsiz manzarası, modern ve ferah mimarisinin yanı sıra, içerisinde sadece konutların yer aldığı “güvenli site” ayrıcalığı ile oda sayısı kadar otopark alanı, depo odaları ve sosyal alanlara sahip. 


Greenist’in 2800 metrekarelik geniş sosyal alanında ailenin tüm fertleri için pek çok aktivite seçeneği yer alıyor. Greenist, açık ve kapalı havuzlar, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce sosyalleşebileceği ve eğlenebileceği aktivite imkanları da sunuyor. 


Oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, açık ve kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve daha fazlası Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile çok daha keyifli bir hale geliyor. Greenist ayrıca, bölgenin en iyi eğitim kurumlarına, sağlık merkezlerine ve yapımı 2019 yılında tamamlanacağı planlanan  Ataköy – Basın Ekspres – İkitelli Metro hattı Mimar Sinan Caddesi İstasyonuna yakınlığı ile ilgi çekiyor.

 

www.greenist.com.tr