Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gül Proje Express'te peşinatsız yüzde 10 indirimli ödeme imkanı!

Gül Proje'nin; Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği ve bölgenin en çok kazandıran projesi olma özelliği taşıyan ‘Gül Proje Express’, lansman sonrası önemli bir satış rekoruna imza attı.


Gül Proje'nin; Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği ve bölgenin en çok kazandıran projesi olma özelliği taşıyan ‘Gül Proje Express’, lansman sonrası önemli bir satış rekoruna imza attı.  


Lansman sonrasında da kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden Gül Proje Express, kısa sürede satışını gerçekleştirdiği ilk 50 dairenin ardından yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Kampanyaya göre hiç peşinat ödemeden yüzde 10 indirimle Gül proje Express’ten konut sahibi olmak mümkün oluyor. 


Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen ‘Gül Proje Express’; hem yüksek prestijli olanakları hem de sunduğu fırsat ve fiyat avantajlarıyla yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. 


1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yanı sıra talebe göre şekillendirilebilen alternatifler de sunan ‘Gül Proje Express’ yatırımcı için de kazanç fırsatı olabilecek bir proje olarak tasarlandı. 


Daire fiyatları 244 bin TL'den başlıyor

100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 658 rezidans ve 31 cadde dükkanında oluşan proje, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor. 


Dairelerin yüzde 35’nin satıldığı Gül Proje Express’te peşinat, ara ödemelerle ya da teslimlerde ödenebilecek. Yılsonuna kadar geçerli olacak kampanyada metrekare fiyatları 4 bin 700 TL'den, konut fiyatları ise 261.500 TL’den başlıyor.  Gül Proje Express, sunduğu geniş sosyal imkanlar da dikkat çekiyor. 


Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran proje aynı zamanda üst katlarında deniz manzarasının hakim olduğu projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.


E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. 

‘Gül Proje Express’; 'Güneşli Park', 'Güneşli Park Gardenya’ ve ‘Güneşli Park AVM’ den sonra Gül Proje'nin, 2010 yılından bu yana bölgede inşa ettiği 3'üncü proje. Bu bağlamda bölgenin gelişimine ciddi katkı sağlayan Gül Proje, Basın Ekspres ile Güneşli çevresini dönüştürmeye devam ediyor. 


Web: http://www.gulproje.com.tr/