Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gül Proje Expres'te 48 aya kadar faizsiz ödemelerle!

Kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden ‘Gül Proje Express’te hayata geçirilen kampanyaya göre 48 aya kadar faiz ödemeden, ya da 2 bin 850 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün oluyor.


Gül Proje, Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği ve lansman sonrası satış rekoru kısan ‘Gül Proje Express’te konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 


Kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden ‘Gül Proje Express’te hayata geçirilen kampanyaya göre 48 aya kadar faiz ödemeden, ya da 2 bin 850 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün oluyor. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya ile Basın Ekspres’te yeni bir yaşamın kapılarını aralayarak hayatı ‘express’ yaşayanlara özel imkanlar sunan Gül Proje Express’ten konut sahibi olmak daha da kolaylaşıyor. 


Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen ‘Gül Proje Express’; hem yüksek prestijli olanakları hem de sunduğu fırsat ve fiyat avantajlarıyla yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Proje, firmanın Güneşli bölgesinde hayata geçirdiği üçüncü büyük projesi olarak da bölgeye büyük değer katıyor. Bünyesinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yanı sıra, talebe göre de şekillenebilen konut tiplerine de yer veren ‘Gül Proje Express’ yatırımcı için de kazanç fırsatı olabilecek bir proje olarak tasarlandı. 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 658 rezidans ve 31 cadde dükkanında oluşan proje, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor.


Kısa süreliğine % 15’e varan indirim…

Dairelerin yüzde 40’ının satıldığı Gül Proje Express’te, yüzde 25 peşin ödemelerde % 15 indirim sağlanırken, peşinat tutarının daire tesliminde ödenmesi halinde ise % 10 indirim uygulanıyor. 


Öte yandan, diğer bir kampanyasında da % 25 peşinat ve % 10’arlık 3 ara ödeme imkanı sunan Gül Proje, bu seçenekle geri kalan tutarı kendi bünyesinde 48 aya kadar faizsiz taksitlendirme fırsatı tanıyor. Gül Proje Express’te metrekare fiyatları 4 bin 800 TL'den, konut fiyatları ise 261.500 TL’den başlıyor. 


Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran proje, E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.


Web: http://www.gulprojeexpress.com.tr/