Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gülçin Beşkardeş kimdir?

2010 yılı itibariyle Ankara İç Mimarlık ofisinde görev almakta olan Mimar Gülçin Beşkardeş kimdir? İşte Gülçin Beşkardeş..


Gülçin Beşkardeş kimdir? Gülçin Beşkardeş, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Büro yönetimi ; bilgisayarlı muhasebe ve üst düzey yönetici asistanlığı alanlarında çeşitli eğitimler aldı. 


2010 yılı itibariyle  Ankara  İç Mimarlık ofisinde görev almaktadır. Ofis genelinde ekip içi ve takımlar arası koordinasyonu ve motivasyon sağlamak ile birlikte planlama ve organizasyon yönetiminden sorumludur. 


Mali işler konusunda da kendini geliştirmiş olup, idari takım ile muhasebe takımı arasında köprü olmaktadır.


Ankara İç Mimarlık..

İçmimar Mustafa ERCİYAS ve İçmimar Umut GÜRLER tarafından anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA” mantığıyla kurulmuştur.


Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerine sunduğu hizmet, ürün çeşitliliği, kapasite ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği sektörün Ankara’daki en büyük firması olan  Ankara  İç Mimarlık, 2009 yılından bugüne, yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur.


Beş yılda 3.000.000 metrekare üzerinde nitelikli ve butik proje hizmeti vermekle birlikte 100.000 metrekare üzerinde mobilya ve inşaat uygulaması yapmıştır. 2012 yılında iki katlı merkez ofisini komple son trendlere ve çalışma ruhunu besleyecek dekorasyon fikirlerine uygun şekilde yenilemiş tüm network altyapısını CAT 7 kablolama ile güçlendirmiştir. 


Aynı zamanda Ankara Render adı altında, Dell R720 sunuculardan oluşan bilgi işlem ağını Render Farm ile güçlendirmiş, ekip çalışmasını hızlandıracak teknolojik yatırımlarını tamamlamıştır. 2013 yılında Siteler / ANKARA ‘da 600 metrekare kapalı alanda mobilya üretim tesisi yatırımı yapmış olup, istihdam sayısını artırarak hızlı ve kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemektedir.