Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gülpark Ellidokuz Konutları nerede?

Gülpark Ellidokuz Konutları, Gül İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Gülpark Ellidokuz Konutları'nda 9 blokta toplam 270 daire bulunuyor. Peki, Gülpark Ellidokuz Konutları nerede?


Gülpark Ellidokuz Konutları, Gül İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Gülpark Ellidokuz Konutları'nda 9 blokta toplam 270 daire bulunuyor.


20 bin 993 metrekare arsa alanına sahip Gülpark Ellidokuz Konutları'nda daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi. 2 etap halinde hayata geçirilecek projede 1.etap teslimleri 4 ay sonra, ikinci etap teslimleri ise 24 ay sonra yapılacak.


Gülpark Ellidokuz Konutları'nda satılık daire fiyatları 180 bin liradan başlıyor. Fiyatlar 382 bin liraya kadar yükseliyor. Nakitte yüzde 7 indirimin yapıldığı Gülpark Ellidokuz Konutları'nda yüzde 40 peşin ödemelerde kalan kısım firma bünyesinde 20 ay taksitlendiriliyor. 


Gülpark Ellidokuz Konutları nerede?

Gülpark Ellidokuz Konutları, Tekirdağ Merkez'de inşa ediliyor. Namık Kemal Üniversitesi'nin karşısında konumlandırılan Tekirdağ Gül Park Ellidokuz Konutları sahil yoluna, E-5 ana arterlere ve otobüs terminallerine yakın mesafede yer alıyor.


Adres: Hürriyet Mahallesi Tören Sokak 2/2 (Yasam Hastanesi Karsısı) Merkez / TEKIRDAG


Tekirdağ Gülpark Ellidokuz Konutları'nın ortak kullanım alanları arasında yüzme havuzu, sauna, fitness, hamam, fin hamamı, sauna, tenis kortu, çok amaçlı saha, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik hizmeti sunuluyor.Web: http://www.gulparkellidokuz.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com