Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gümüş Panorama'nın yüzde 20'si ön talep döneminde satıldı!

Ön talep döneminde satışın yüzde 20’ lik kısmını gerçekleştiren firma, ekonomik seviyelerde tuttuğu fiyatları ve lokasyonuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor.


Uçar Grup tarafından hayata geçirilen Gümüş Panorama projesi yerli ve yabancı yatırımcının gözdesi oldu. Ön talep döneminde satışın yüzde 20’ lik kısmını gerçekleştiren firma, ekonomik seviyelerde tuttuğu fiyatları ve lokasyonuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor.


Esenyurt bölgesinde Gümüş markalı birçok başarılı projeye imza atan Uçar Grup, nitelikli projesi Gümüş Panorama ile yurt içinde olduğu gibi Körfez bölgesinde de adından söz ettiriyor. Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerinde yerli ve yabancı yatırımcının öncelikli tercihi arasında yer alan Uçar Grup, gelen talep üzerine proje satışlarını yoğunlaştırdı.


Lansman öncesi dönemde sunulan avantajlı fiyatlar ve projenin sağladığı ayrıcalıklar yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Kurduğu satış ekibiyle özellikle Kuveyt ve Suudi Arabistan’da ki yatırımcıları Türkiye’ye getiren firma, projenin yüzde 20’lik diliminin satışını lansman öncesi dönemde gerçekleştirdi. Kısa zamanda başarılı bir satış grafiği yakaladıklarını belirten Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Uçar  “İstanbul’un değerlenen bölgesi Esenyurt’ta Gümüş Panorama projemizle iyi bir lokasyonda yer alıyoruz. Lansman öncesi dönemde olmamıza rağmen iyi bir satış grafiği yakaladık.


Bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerde yüksek kazanç ve yatırımcıya verdiğimiz güven duygusu karşılığını görüyor. Satış temsilcilerimiz Gümüş Panorama’da ki 120 dairenin satışını gerçekleştirdi. Hali hazırda imza safhasında yaklaşık 30 daire satışımız daha gerçekleşmek üzere. Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz. Bu güven ve inanç doğrultusunda da yatırımlarımızı sürdüreceğiz.’’ dedi.


AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR


İstanbul’un değer kazanan bölgesi Esenyurt merkezde hayata geçirilen Gümüş Panorama, 18 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.


Bölge ve proje donatılarına kıyasla fiyatlar son derece ekonomik seviyelerde tutulurken, Gümüş Panorama’da 1+1 daireler 254 bin TL’den başlıyor.


Konut alıcılarına lansman öncesi avantajlı ödeme seçenekleri sunan firma, projesinde vade farksız 36 ay taksit uyguluyor.


Konumu ve sosyal donatılarıyla bölgedeki projelerden ayrışan Gümüş Panorama; 121’i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari ünite, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesteni ve sosyal tesisleriyle yatırımcılara emsalsiz bir fırsat sunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipteki daire seçenekleriyle de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.


GÖL VE DENİZ MANZARASINA SAHİP


İş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla, lüks bir rezidansın konforunu tek bir yapı içinde buluşturan Gümüş Panorama, karma fonksiyonun getirdiği meskenleri ve farklı tipteki ticari üniteleriyle yatırımcılara kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor.


Panoramik deniz ve göl manzarasına hakim bir noktada yer alan Gümüş Panorama’nın konforlu ev ofislerine, Marmara Denizi ve Küçükçekmece gölü eşlik ediyor.


BEDESTEN MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYOR


Şimdiye kadarki projelerde yapılan çarşı konseptinden farklı olarak yatırımcısına kültürel değerlerin yansıtıldığı bir konsept sunan Uçar Grup, geçmiş dönemlerdeki bedesten adı verilen çarşı konseptini modern yaşamla harmanlıyor.


Geçmişten günümüze kadar uzanan çarşı geleneğinde, bedestenin üzerinden camdan su yolu geçiyor. 30 dükkanın yer aldığı bedesten, gün ışığının camdan yansıyarak yapacağı ışık oyunlarını ziyaretçilerine gezerken görme imkanı sunacak.


SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR


Gümüş Panorama projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; iki adet açık - kapalı olmak üzere yarı-olimpik yüzme havuzu, koşu yolları, tenis kortu, basket sahası gibi sportif alanlar ile birlikte kapalı fitness, spa salonu, spa kullanımı için kapalı bir yüzme havuzu, hamam, sauna, ve yaş gruplarına göre ayrıştırılmış açık - kapalı çocuk oyun alanları yer alıyor.


LOKASYONUYLA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR


İstanbul’un birçok noktasına dakikalarla ulaşma avantajı sunan Gümüş Panorama, E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor.


Esenyurt’ta ki resmi kurumlara yakınlığı ile öne çıkan proje; yapımı devam eden 3. Havalimanı, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yollarına kısa sürede ulaşım imkanı sağlıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2018 yılının son çeyreğide yapılacak.


http://www.gumuspanorama.com/
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı