Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gün İnşaat Kemerville fiyat!

Kemerville Projesi Kemerburgaz’da Gün İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede bir blokta yalnız 4 dubleks daire yer alıyor.


Kemerville Projesi Kemerburgaz’da Gün İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede  bir blokta yalnız 4 dubleks daire yer alıyor.


Kemerville'de büyüklükleri 130 metrekare ve 184 metrekare arasında değişen toplam 40 adet 2+1, 3+1, ve 4+1 çatı ve bahçe dubleksli daireler yer alıyor.


5 bin 100 metrekarelik proje alanının yalnız yüzde 30’unu kaplayan proje 3 katlı 8 bloktan meydana geliyor. 


Projenin sosyal donatı alanları arasında 20 metre uzunluğunda açık yüzme havuzu, her daireye 2 araçlık otopark alanı, sosyal merkez, yürüyüş parkuru, fitness center, sauna ve yeşil alanlar yer alıyor.


Gün İnşaat Kemerville fiyat

Gün İnşaat'ta lansman fiyatları 390 bin dolar ve 700 bin dolar arasında değişiyor. Lansmana özel yüzde 10 indirimle satışa çıkan Kemerville projesi, Garanti Bankası ile yapılan anlaşma ile yüzde 25 peşin, kalan 5-10 yıl vadeli olmak üzere farklı ödeme seçenekleri sunuyor. 


Belgrad Ormanı'na yakın mesafede konumlandırılan proje, şehir merkezine ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dk, Atatürk Havalimanı'na 40 dk, 3. Havalimanı'na 15 dk, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna 10 dk mesafede yer alıyor. 


Kemerville, şehir merkezine sadece 20 dakika, kent yaşamının tüm olanaklarını sağlayan Göktürk’e ise 5 dakika mesafede, alçak bloklardan oluşan, sakin, konforlu, yeşillik içinde butik bir yaşam şansı sunuyor.KemerVille iletişim

Tel : 0212 322 47 24 / 25

Web: http://www.gun-insaat.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı