Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gün İnşaat Kemerville nerede?

Gün İnşaat'ın yeni konut projesi Kemerville adıyla yükseliyor. 3 katlı 8 bloktan meydana gelen Kemerville'de toplam 40 daire bulunuyor. Peki, Gün İnşaat Kemerville nerede?


Gün İnşaat'ın yeni konut projesi Kemerville adıyla yükseliyor. 3 katlı 8 bloktan meydana gelen Kemerville'de toplam 40 daire bulunuyor. Projede Bir blokta yalnız 4 dubleks daire yer alıyor.


Kemerville'de daireler 2+1, 3+1, ve 4+1 çatı ve bahçe dubleksli olarak yükseliyor. Projedeki daireler 130 metrekare ve 184 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip.


5 bin 100 metrekarelik alanda yayılan projenin 70’i yeşil alan olarak ayrıldı. 


Kemerville'de lansman fiyatları 390 bin dolar ve 700 bin dolar arasında değişiyor. Lansmana özel yüzde 10 indirimle satışa çıkan Kemerville projesi, Garanti Bankası ile yapılan anlaşma ile yüzde 25 peşin, kalan 5-10 yıl vadeli olmak üzere farklı ödeme seçenekleri sunuyor. 


Projede 20 metre uzunluğunda açık yüzme havuzu, her daireye 2 araçlık otopark alanı, sosyal merkez, yürüyüş parkuru, fitness center, sauna ve yeşil alanlar gibi ortak kullanım alanları mevcut.


Gün İnşaat Kemerville nerede?

Gün İnşaat Kemerville Projesi, Kemerburgaz'da konumlandırılıyor. Belgrad Ormanı'na yakın mesafede konumlandırılan proje, şehir merkezine ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dk, Atatürk Havalimanı'na 40 dk, 3. Havalimanı'na 15 dk, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna 10 dk mesafede yer alıyor. 


Kemerville, şehir merkezine sadece 20 dakika, kent yaşamının tüm olanaklarını sağlayan Göktürk’e ise 5 dakika mesafede konumlandırılıyor.KemerVille iletişim

Tel : 0212 322 47 24 / 25

Web: http://www.gun-insaat.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı