Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi!

Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi, Ayaroğlu İnşaat A.Ş. Tarafından hayata geçiriliyor. Proje için tanıtım lansmanı düzenlendi. Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi'nin örnek dairesi 3 ay içinde hazır olacak.


Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi, Ayaroğlu İnşaat A.Ş. Tarafından hayata geçiriliyor. Proje için tanıtım lansmanı düzenlendi. 


4 dönüm arazi üzerine yayılan projede 3 blok yer alıyor. Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi'nde yer alan daire sayısı ise 92. 3 tip dairenin yer aldığı projede daire büyüklükleri 135 metrekare ve 145 metrekare olarak belirlendi. Projede ayrıca 4 adet kral dairesi yer alıyor.


Proje içerisinde Kapalı Otopark, Sauna, Kreş, Mescit, Fitness, Basketbol ve Voleybol Sahaları ile birçok ortak kullanım alanları yer alıyor.


 Evlerinizi parmak izinizle açabileceksiniz. Su tasarrufu için sensörlü musluklar kullanıldı. Su arıtma cihazı ile damacana suyuna veda edeceksiniz.  Daire içi asansör çağrı düğmesi ile evinizden çıkmadan asansörünüzü çağırabileceksiniz” dedi.


Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi'nin örnek dairesi 3 ay içinde hazır olacak.


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com