Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gürkan Kula kimdir?

2004 yılında Solid Mimarlık’ı kuran ve mimari çalışmalarına burada devam eden Mimar Gürkan Kula kimdir? Gürkan Kula, hangi işlere imza attı?


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Gürkan Kula kimdir? 1974 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden 2001 yılında mezun oldu.

 

Fuar standları projelendirme ve uygulama sektöründe çalıştı. 2004 yılında Solid Mimarlık’ı kurdu.

 

Halen fuar standları projelendirme ve uygulamalarını yönetmektedir.


Solid Mimarlık

Solid Mimarlık 2004 yılından itibaren mimarlık, iç mimarlık ve fuar standı alanlarında çalışmaktadır. Çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontröllü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefleyen Solid Mimarlık farklı sektörlerdeki firmalara kurumsal kimliklerini ve ürünlerini ön plana çıkaracak konsept çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

 

Solid Mimarlık fuar standı tasarım ve uygulamalarında müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.

 

Solid Mimarlık iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.

 

Solid Mimarlik dokuz yıllık tecrübesiyle fuar standı mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ve içmimarlık şirketidir.


İletişim bilgileri:

Adres: Ali Nihat Tarlan Caddesi Kahraman Sok. 

Hoffman Plaza No:2  Kat:6  D:13 BOSTANCI - İSTANBUL

Tel: +90 (216) 366 47 70-80

Fax: +90 (216) 366 51 99

Email: info@solidmimarlik.com