Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

GYODER Akademi Facility Management eğitimi 27 Haziran'da!

GYODER Akademi Facility Management and Application Of New Technologies (Tesis Yönetimi ve Yeni Teknoloji Uygulamaları) eğitimi 27 Haziran'da Assoc. Prof. Dr. Natalija Lepkova tarafından verilecek..


GYODER Akademi Facility Management and Application Of New Technologies (Tesis Yönetimi ve Yeni Teknoloji Uygulamaları) eğitimi 27 Haziran 2018 Çarşamba verilecek. 


Assoc. Prof. Dr. Natalija Lepkova tarafından verilecek eğitim, saat 19:30 ile 12:30 saatleri arasında gerçekleşecek. 


GYODER Akademi Facility Management eğitimi 27 Haziran


Tesis yönetimi gayrimenkul sektörü için özellikle de son yıllarda oldukça önemli bir hale gelmiştir. Günümüzde işletmelerde yaygın olarak kullanılan modern yaklaşımlar, yeni yönetim teknikleri ve hızla gelişen teknoloji, üretimde olduğu gibi hizmet sektöründe de oldukça büyük değişikliklere neden olmuştur. Küreselleşmenin getirdiği büyük rekabet en karlı işletmeleri bile daha verimli, etkin, esnek, hızlı ve kaliteli üretime zorlamaktadır. Bu koşullar altında her türlü sorununu çözmüş olan şirketler bile, gelecekte karşılaşabilecek sorunlara çözüm geliştirmek için çalışmaktadır. Bu amaçla yapılan çalışmalar işletmeleri tesis yönetimi uygulamalarına doğru yönlendirmekte ve bu konu gün geçtikçe daha yaygın uygulama alanı bulmaktadır.


Doç. Dr. Natalija Lepkova tesis yönetimi konusunda ülkesinde uzmanlaşmış bir akademisyendir. Aynı zamanda GYODER üyesi olan Doç. Dr. Natalija Lepkova kısa süreli İstanbul ziyaretinde hem Litvanya’daki gayrimenkul sektörüne kısaca değinecek, hem de tesis yönetimini ve bu konuda uygulanan yeni teknolojileri aktaracaktır.


Eğitime kimler katılmalı?


Bu eğitime gayrimenkul geliştirici şirketler, mimarlık ofisleri, gayrimenkul satış firmaları, tesis yöneticileri, gayrimenkul piyasasında hukuk hizmeti sunan bürolar ve avukatlar katılabilir.