Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

GYODER Bina Tamamlama Sigortası Eğitim Semineri 31 Ocak'ta!

GYODER Bina Tamamlama Sigortası Eğitim Semineri 31 Ocak'ta gerçekleşecek. Seminer saat 09:30'da başlayacak..


Bina Tamamlama Sigortası, konut sahibi olmak isteyenlerin ön ödemeli konut satışı yoluyla edindiği ev için geliştirici firmaya anahtar tesliminden önce yaptığı ödemeleri teminat altına alan bir garanti sözleşmesi oluyor.


Bu sözleşme ile ilgili esaslara T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Mayıs 2015 tarihinde yürürlüğe giren 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun Ön Ödemeli Konut Satışı düzenlemesinde yer veriliyor.


GYODER Bina Tamamlama Sigortası Eğitim Semineri 31 Ocak'ta gerçekleşecek.  Bu eğitim semineri ile Rosenberg & Parker Türkiye CEO’su Meltem Gezen tarafından Bina Tamamlama Sigortası’nın kapsamı, koşulları, uygulama esasları ve temini hakkında bilgi aktarımı hedefleniyor.

 

Eğitim 31 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 09:30 - 12:30 arasında verilecek. Katılım ücreti 350 TL'dir.  Seminer GYODER üyelerine 250 TL bedelle verilecek. 


Eğitim, tüm geliştirici şirketlerin hukuk, finans ve operasyon departmanlarında çalışan kişiler ile şirket yöneticileri/personeli, avukatlar ve stajyer avukatlara faydalı olacaktır.