Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

GYODER ‘Kent, Yaşam ve İnsan’ sergisi 12 Mayıs'ta!

GYODER "İçimizdeki Sanatçılar Platformu"nun devam sergisi Gümüşsuyu'nda açılıyor..


Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER), gayrimenkul sektöründeki insanların farklı yönlerine, hobilerine dikkat çekmek ve farklı alanlara ilgi duyan üyelerinin çalışmalarını desteklemek amacıyla hayata geçirdiği ve ilkini 17 Nisan’da 16. Gayrimenkul Zirvesi’nde açtığı ‘İçimizdeki Sanatçılar Platformu’nun devam sergisi açılıyor.


10 fotoğraf gönüllüsünün hayata ve doğaya bakışlarını içeren sergi 12 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00’de yapılacak bir kokteyl eşliğinde Fototrek Gümüşsuyu’nda açılıyor.


29 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak sergide Aylin Erözcan, Enis Öncüoğlu, Emre Yazıcı, Ersun Bayraktaroğlu, Firuz Soyuer, Kemal Çetin, Tufan Teksoy, Oğuz Ünver, Taner Düner ve Gökhan Civan’ın eserleri yer alıyor.


Bu sergiyi kaçırma, başrolünde sen varsın


‘Kent, Yaşam ve İnsan’ Sergisinin Küratörü Cenk Gençdiş, yaşadığımız çevrenin, dünyaya bakışımızı, onu algılayışımızı ve başkalarına aktarmamızı etkilediğini vurgulayarak, “Bu sergi, İçimizdeki Sanatçılar Platformu içerisinde fotoğraf koşusuna çıkan 10 fotoğraf gönüllüsünün yaşadıkları çevreye özgün bakışlarını içeriyor” dedi. “Sergideki her fotoğrafın başrolünde sen varsın” diyen Küratör Gençdiş, sergiyi şu cümlelerle anlattı: “Her sokak senin sokağın, her pencereden sen bakıyor, kadrajdaki her çocukla sen koşturuyorsun. Bu günbatımı da senin, sokağın köşesinden dönüveren gölge de. Bu sergi senin dünyan…”Fototrek Adres: Gümüşsuyu İş Merkezi Dümen Sokak No:11 Giriş Katı Ofis B Gümüşsuyu