Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hacımimi Gardens'ta fiyatlar 400 bin dolardan başlıyor!

Hacımimi Gardens projesi, Mzes Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu'nda hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 400 bin dolardan başlıyor..


Hacımimi Gardens projesi, Mzes Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu'nda hayata geçiriliyor. 


Eylül ayının ortasında lande edilecek Hacımimi Gardens projesinde toplam 32 daire 1 ticari üniteye yer verilen proje bulunuyor.


Hacımimi Gardens projesinde 80 metrekare 1+1, 110 metrekare 2+1, 145 metrekare 3+1, 160 metrekare 4+1 şeklinde daireler bulunuyor. Dubleks dairelerin de yer aldığı projede önce 2+1 daireler satışa çıkıyor.


Ceneviz mimarisinin çağdaş izlerinin olduğu Hacımimi Gardens'ta her dairenin farklı özellikleri mevcut. Beyoğlu'na yakışır şekilde tasarlanan projede yeşil alan ve peyzaj mimari de göz dolduruyor. 


2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi öngörülen Hacımimi Gardens projesinde fiyatlar 400 bin dolar ile 1,5 milyon dolar arasında değişkenlik gösteriyor.


Hacımimi Gardens


Hacımimi Gardens'ta hayatın hem içinde, hem de dışındasın.. İki blokta 33 birimden oluşan proje yalnızca sahiplerinin yaşamaktan zevk alacağı değil, çevresindekilerin de bakmaktan zevk alacağı mimari bir değere sahip.


Hacımimi Gardens


Deprem güvenliği, yalıtım, asansör, yerden ısıtma, tam beslemeli jeneratör ve merkezi klimaya sahip Hacımimi Gardens projesinde pencere doğramaları adeta resim çerçevesi kalitesinde...


Yaşamın merkezindeki Hacımimi Gardens'ta herkesin kendine ait hobi bahçesi olacak.


Hacımimi Gardens konum:

Galata Kulesi 500 metre

Beyoğlu 700 metre

Şişhane metro 500 metre

Karaköy İskele 800 metre

İstiklal Caddesi 6 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.Tel: 0 212 243 30 10

Web: http://www.hacimimigardens.com