Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Halim Kanatcı kimdir?

Vakıf GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halim Kanatcı kimdir? Halim Kanatcı, ne zamandan beri Vakıf GYO bünyesinde hizmet veriyor? İşte Halim Kanatcı...


Halim Kanatcı kimdir? Halim Kanatcı, İstanbul İTİA İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Halim Kanatcı, Garanti Bankası’nda 13 yılı yönetici olmak üzere 24 yıl, Finansbank ve Toprakbank’ta da 3 yıl Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 


İstanbul Marmara Eğitim Sağlık Kurumları A.Ş.’de Genel Müdür ve T.C. Maltepe Üniversitesi’nde Mütevelli Heyeti üyeliği görevlerinden sonra İstanbul/Maltepe Belediyesi’nde 2004-2009 yılları arasında Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Halim Kanatcı, 28.04.2009 tarihinde Başbakanlık Makamı tarafından T. Vakıflar Bankası T.A.O. Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.  Aynı zamanda T. Vakıflar Bankası T.A.O. Kredi Komitesi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesidir.


31.03.2015 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile Şirketimizde Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir.  


Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesi, SPK`nın Kurumsal Yönetim Tebliği (II-17.1) gereği, Şirket faaliyetlerini etkileyecek herhangi bir olumsuz durum oluşturmamaktadır.