Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hamidiye Spor Kompleksi hizmete açıldı!

Kâğıthane Belediyesi, çalışmalarını tamamladığı Hamidiye Spor Kompleksi'ni Kağıthaneli vatandaşların hizmetine sundu.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Kâğıthane Belediyesi, çalışmalarını tamamladığı Hamidiye Spor Kompleksi'ni Kağıthaneli vatandaşların hizmetine sundu.


Kompleksin açılış törenine Dünya Güreş Şampiyonu Rıza Kayaalp, Milli yüzücü Emre Seven,  Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, AK Parti İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları da katıldı. 

 

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç açılış töreninde yaptığı konuşmada, spora her zaman destek verdiklerini, bunu sürdüreceklerini dile getirdi.


Belediye olarak  hizmete sunduğu Amatör Spor Yönetmeliği ile bilgi veren Başkan Kılıç "Güreş, Karete, Judo, Jimnastik gibi spor dallarında kendini geliştiren çocuklarımıza, İstanbul, Türkiye ve uluslararası şampiyonalarında kendilerini gösterebilmeleri için maddi ve manevi destek veriyoruz. Bunlar da sporcularımızın kendilerini daha fazla spora vermelerini sağlıyor. İnşallah tesislerimiz Rıza Kayaalp gibi yeni dünya şampiyonlarının çıkmasını sağlayacak" şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Hamidiye Spor Kompleksi’nin açılışına katılan Dünya Güreş Şampiyonu Rıza  Kayaalp, ise “Hamidiye Spor Kompleksi gibi spor tesislerinin gençlerin sporcu olmasına büyük katkı sağlayacak. Böyle spor kompleksleri sayesinde dünya şampiyonu gençler yetişecek” dedi.  Şampiyon Kayaalp, “Her zaman giden sporcunun arkasından yenisi gelmeli ki bu başarı devam etsin. Bunun için de böyle güzel projelere ihtiyaç var” dedi.   

 

Kompleks içerisinde yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness, masa tenisi, jimnastik, satranç, pilates, kafeterya ve kapalı otopark bulunuyor.

 

Kağıthane Belediyesi