Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hamzalar Tekstil İnşaat

Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’nde hayata geçireceği 5 yıldızlı termal tatil köyü projesiyle inşaat sektörüne ilk adımını atan firmadır. Hamza Öner’in patronu olduğu Hamzalar Tekstil İnşaat 2006’da kuruldu.
Hamzalar Tekstil İnşaat
Hamzalar Tekstil İnşaat ne zaman kuruldu? Hamzalar Tekstil İnşaat, Hamza Öner tarafından 2006’da kuruldu. Tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirket 2013’te inşaata yöneldi ve Hamza Öner’in memleketi Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’nde 5 yıldızlı termal tatil köyü projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı. Hamzalar Tekstil’in Diyarbakır projesinde neler var? Hamzalar Tekstil, kaplıcaları ile bilinen Diyarbakır’ın Çermik ilçesine 5 yıldızlı termal tatil köyü kazandırıyor. 300 bin metrekare alana yapılacak olan 5 yıldızlı termal tatil köyü içerisinde; devremülk, kaplıca, SPA merkezi aquapark, çocuk eğlence merkezi, hayvanat bahçesi,  AVM, sağlık merkezi, ibadethaneler (cami, sinagog, cemevi, kilise) ve 5 yıldızlı kongre & SPA oteli yer alacak....İnşaata ne zaman başlanacak?


Hamzalar Tekstil İnşaat

Hamzalar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza ÖnerHamzalar Tekstil, Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’ne 5 yıldızlı Termal Tatil Köyü kazandırıyor. Hamzalar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Öner,  tesisin inşaatına bu yıl içinde başlayacaklarını söyledi.Hamzalar Tekstil İnşaat ve Diyarbakır projesin nasıl haber konusu oldu?Hamzalar Tekstil Diyarbakır'da tatil köyü kuruyor! (Emlakkulisi.com, Mayıs 2013)


Hamzalar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Öner, bölgeye yapacağı yatırımla ilgili olarak Diyarbakır, Siirt, Elazığ, Adıyaman, Malatya ve Gaziantep illerinde valilik, belediyeler ve kaymakamlıkları ziyaret ederek projesini tanıttı.  


Çermik İlçesi’nde yapılacak olan tesisin sağlık turizmine katkısının çok önemli olduğunu vurgulayan Öner, ilçede bin 200 yataklı pansiyon olmasına rağmen 100 bine yakın insanın yaz aylarında burada konakladığını söyledi. 


Bu yıl içinde temeli atarak, inşaata başlayacaklarını belirten Öner, şunları kaydetti:  “Kaplıca suyunun sağlık turizmine kazandırılması bölge ve ülkeye önemli bir değer katacak. 18 ay sonra ilk etabını teslim edeceğiz. Güneydoğu’nun sağlık turizmi için böyle bir çalışmaya ihtiyacı vardı. Biz birinci sınıf 5 yıldızlı kaplıca tatil köyünü, SPA merkezini ve 5 Yıldızlı Kongre & SPA otelini bölgemize kazandıracağız. Ayrıca yapımına başlayacağımız tesis Ortadoğu, Kuzey Irak ve Avrupa’dan da şimdiden talep görmeye başladı.”Hamzalar Tekstil İnşaat iletişim bilgileri nelerdir? Hamzalar Tekstil İnşaat İthalat İhracat Ltd.b Şti. 

Adres: Keresteciler Sit.Çınar Sok. Altay İşhanı No.39 Güngören / İstanbul

Telefon: 0212 212 04 06

Faks: 0212 212 55 457