Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hasanoğlu İnşaat'tan konut seferberliği kampanyasına destek!

‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ için Hasanoğlu İnşaat konut seferberliği kampanyasına dahil oldu..


Hasanoğlu inşaat, GYODER önderliğinde gerçekleşen konut seferberliğinde yerini alıyor. ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ söylemiyle yola çıktığımız bu noktada Hasanoğlu İnşaat; BanuEvleri Ispartakule 2’de 220 Konut ve BanuEvleri Ispartakule 3’de 74 Konut ile kampanyaya destek veriyor. Hasanoğlu İnşaat her iki Projesinde; 01 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak konut seferberliği kampanyasına   Peşin 240 ay 0,85 vade farkı veya  @ Peşin 240 ay 0,75 vade farkı ile destek vermektedir.  


GYODER önderliğinde yürütülen ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasına  biri teslim aşamasında, iki farklı projesiyle; toplamda 294 konut ile destek veren Hasanoğlu İnşaat, ülke ekonomisine olan güvenini  belirtmektedir. 


Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Yıldırım Gürdal; 2017 yılına umutla baktığını ve GYODER  önderliğinde yapılan ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasının sektörü daha da canlandıracağını belirterek, aynı zamanda hükümetin son dönemde açıkladığı tedbirlerin ve teşvik paketlerinin 2017 yılında hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi, ekonomik göstergelerin ve beklentilerin  gerçekleşmesi  ile birlikte,  bu kampanyanın sektördeki hareketliliğin ilk adımı olacağını ifade etti.


 Hasanoğlu İnşaat ülke ekonomisine güven göstergesi olarak ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’  kampanyasında,  kendi  bünyesinde yapmış olduğu 120 Ay ve 240 Ay vade Farkı ile bu kampanyada yerini almaktadır.   


Web: https://hasanogluinsaat.com.tr/