Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hatay İskenderun Düğünyurdu sözleşmeleri imzalandı!

Hatay İskenderun Düğünyurdu Mahallesi Alt Gelir Grubu'nda yer alan konutlar için sözleşme imzalama dönemi bugün sona eriyor..


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

TOKİ Hatay İskenderun Düğünyurdu Mahallesi Projesi kapsamında konut seçim ve sözleşme imzalama işlemleri devam eden  2+1 alt gelir konutlarla ilgili, isteyen vatandaşlarımız, sözleşme imzalamadan önce seçmek istedikleri konutlara dair cephe ve manzara ile ilgili,  şantiyede müşavir firmanın belirlediği çalışanlardan bilgi alabilecek.


İdare Hatay İskenderun Düğünyurdu Mahallesi Projesi kapsamında kuralı satışa sunulan 895 adet 2+1 alt gelir konutun  başvuru işlemleri 16 – 27 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi. 


Konut sayısından az başvuru yapılmış olduğundan; “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri açıklanan program dahilinde 16 Kasım – 19 Aralık 2017 tarihinde Türkiye Halk Bankası A.Ş. İskenderun/ Hatay Şubesinde  gerçekleştiriliyor. Konut seçim programı için tıklayın.Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016