Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Helenium Sky Süite Evleri'nde teslimler 2019'da!

Başarır İnşaat'ın Kartal'da konumlandırdığı Helenium Sky Süite Evleri'nde dairelerin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor..


Başarır İnşaat'ın gerçekleştirdiği Helenium serisinin en yenisi "Sky Süite" de Kartal'da yükseliyor. 


Kartal Kentsel Dönüşüm süreci, tüm kentsel dönüşümde yaşanan sıkıntıları yaşamakla birlikte, gerek metronun sağladığı merkez bağlantısı gerek de alternatif hatların gelişmesi ile diğer ilçelere göre yatırımcıların ilgisini daha fazla çekiyor. Dönüşüm sürecinde arazi-parsel boyutları ile hak sahibi sayısına bakıldığında bu avantaj daha net kavranıyor. Keza sanayi, fabrika alanı vb. parsellerde dönüşüm yapmak, 1 metrekareye yüzlerce hak sahibi düşen merkez ilçelerden çok daha hızlı bir süreci tarifliyor ve Kartal hem inşaat firmalarının hem de yatırım yapmak isteyenlerin önceliği oluyor. Bölgede planlamanın amacı, Beyoğlu-Şişli-Levent Maslak hattında sıkışmış ve kuzeydeki orman alanlarını gelişme baskısı altında bırakan ve Boğaz köprülerinde trafik yoğunluğuna sebep olan merkezi ticaret, hizmet ve finans işlevleri için Anadolu yakasında bir alternatif alan oluşturmak. 


Helenium markası altında geliştirdiği konut projelerinin sonuncusunu "Helenium Sky Süite" adı ile Kartal'da geliştiren Başarır İnşaat'ın teslimi 2019 yılında. Yıl sonu kampanyası ile dikkat çeken projede 5 bin Türk Lirası peşinat ile başlayan ödeme planı içinde bulunduğumuz süreç için oldukça iyi bir alternatif oluşturmuş. Konut sahibi olmak isteyenler, yüzde 75'i için mart-nisan döneminde yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli kredi kullanarak; kalan yüzde 25'ini ise proje tamamlandığında ödeyebilecek. Bankaya gitmeden daire almak isteyenler ise, yüzde 25 peşinatla ayda 970 TL taksitle, 40 ay bankasız vadelendirme seçeneğinden faydalanabilecek. http://www.skysuitekartal.com/


Habertürk