Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

HEP İstanbul’da 84 ay 0 faiz avantajı!

Tekfen Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen HEP İstanbul’da 2018 fırsatlarla başladı. HEP İstanbul’da 84 ay 0 faiz avantajı sunuluyor..


Tekfen Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen HEP İstanbul’da 2018 fırsatlarla başladı.


Hemen teslim, hemen tapu fırsatı ve avantajlı ödeme planları sunulan HEP İstanbul'da “84 ay 0 faiz” kampanyası sunuluyor.


HEP İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyerek kalan tutarı 84 ayda vade farksız olarak ödeyebiliyor.


E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde, Haramidere Kavşağı’nda yer alan HEP İstanbul, metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.


Proje, Esenyurt Bölgesi’nin LEED Gold ve LEED Silver yeşil bina sertifikası alan ilk projesi olma özelliğini de taşıyor.


Çocuklar ve aile yaşantısının, yaşamın merkezine konumlandırıldığı HEP İstanbul’da, farklı yaş grupları için 1.400 metrekareye varan çocuk oyun alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları bulunuyor. Çocuklar HEP İstanbul’da daha güvende, daha keyifli ve daha mutlu büyüyor.444 8 437


http://www.hepistanbul.com.tr/