Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

HEP İstanbul’da yüzde 5 peşinatla!

Tekfen Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul’da yüzde 5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli ödemelerle ev sahibi olunabiliyor..


HEP İstanbul’da Tekfen Gayrimenkul tarafından ayrıcalıklı ödeme planı sunuluyor. Yaşamın başladığı projeden yüzde 5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla daire sahibi olunabiliyor.


Açık ve kapalı yüzme havuzları, spor sahaları, araç trafiğine kapalı, güvenlikli, zengin peyzajı ve ferah yaşam alanlarıyla ev sahiplerine bir yaşam tarzı sunan HEP İstanbul’da avantajlı ödeme planıyla ev alma fırsatı devam ediyor. 


E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde Haramidere Kavşağı’nda yer alan HEP İstanbul, güçlü karayolu bağlantılarının yanı sıra metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.


HEP İstanbul’da, farklı yaş grupları için 1.400 metrekareye varan çocuk oyun alanları kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları bulunuyor. Çocuklar HEP İstanbul’da daha güvende, daha keyifli ve daha mutlu büyüyor.


Tel : 444 8 437

Web : http://hepistanbul.com.tr