Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Heran İstanbul lanse edildi! Fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor!

Destek Group'un İstanbul’daki ilk projesi Heran İstanbul'un basın toplantısı bugün gerçekleşti. Proje 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı..


Destek Group'un İstanbul’daki ilk projesi Heran İstanbul, bugün Four Seasons at the Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi. Basın toplantısına Destek Group Genel Müdürü Mehmet Emre Vural, Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz ve Selahattin Seslioğlu katılım gösterdi.


Destek Group'un, her ayrıntısını titizlikle geliştirdiği “Heran İstanbul” projesinde yatırımcılara huzurlu bir yaşam sunuluyor.


Kartal’da eşsiz deniz ve adalar manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşamın sunulduğu Heran İstanbul'da satışlar başladı. Projede daireler 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.


Lansmana özel fırsatlar

“Her an mutluluk” mottosuyla inşa edilen Heran İstanbul 318 konut ve 20 cadde mağazası yer alıyor. İnşa çalışmalarının sürdüğü Heran İstanbul’da yaşam Aralık 2019’da planlanıyor.


Projede; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks ve loft daire alternatifleri sunuluyor. Heran İstanbul’da dairelerin büyüklükleri ise 72 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.


63 bin 210 metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlan projede; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark yer alıyor.


Heran İstanbul projesinde ayrıca, tüm ihtiyaçların karşılanabileceği mağazalar site sakinlerine sadece bir asansör uzaklığında bulunuyor.


Avantajlı lokasyon

Lokasyonuyla da avantaj sağlayan projeden merkezi yerlere dakikalar sonra ulaşılabiliyor. Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’na, resmi kurumlara ve Pendik Marina’ya yakın bir noktada yer alan Heran İstanbul, E-5 Otoyoluna 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 7 kilometre mesafede yükseliyor.

 

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı