Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri ev fiyatı!

Etra Holding tarafından İstanbul Silivri'de 55 yaş üstü emeklilik yaşantısı hayali kuranlar için hayata geçirilen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde birçok hizmet sunuluyor..


Etra Holding tarafından İstanbul Silivri'de hayata geçirilen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, Selimpaşa Ortaköy beldesinde konumlandırılıyor.


614 adet birimden meydana gelen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde 55 yaş üstü büyükler için aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunuluyor. 


Emeklilerin hayali olan keyifli, aktif ve güvenli yaşamın sunulduğu HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde sakinleri istediklerinde, Acıbadem Mobil tarafından özel olarak geliştirilen, akıllı bileklik, medikal takip sistemi ve dijital sağlık sistemlerini arkasında medikal koçluk hizmetini alabiliyor.


HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri ev fiyatları

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde lansman özel fiyatlar 286 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ev fiyatları şerefiyesine göre farklılık gösteriyor. Bu fiyata KDV dahil olup, tapu, noter masrafları ve abonmanlık hariç tutuluyor. 


Satın almadan konaklama yapmak isteyen misafirler yemek hariç, sağlık ve temizlik paketi dahil, kişi başı aylık 4 bin 500 TL + KDV (2018 fiyatları, her yıl TEFE - TÜFE artışlı) ücretle Herdem Sağlık Köyü'nde konaklayabiliyor.


Projede daire teslimlerinin 24 ay sonra yapılması planlanıyor.


TEM ve E5 otoyollarının kesiştiği noktada, birkaç yıl içerisinde tamamlanması planlanan 3. Çevreyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın mesafede yükseliyor.HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri Satış Ofisi: 4. Cadde No:28 Atakent Halkalı 34307 İSTANBUL


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com