Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hezarfen Villaları geliyor! 1 milyon 50 bin TL'ye!

Hezarfen Villaları, Vefakar Yapı tarafından Büyükçekmece Karaağaç Mahallesinde hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 1 milyon 50 bin TL'den başlıyor..


Vefakar Yapı imzası ile hayata geçirilen Hezarfen Villaları, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesi, Karaağaç Mahallesinde konumlandırılıyor.


45 villadan meydana gelen proje toplamda 48 bin 150 metrekare alanda yükseliyor.


Yüzde 85'i yeşil alan olarak planlanan projede villalar iki katlı olarak yükseliyor. İki tip villanın yer aldığı projede A Tipi Villalar brüt 208 metrekare ve B Tipi Villalar brüt 302,30 metrekare büyüklüğünde. Ayrıca projedeki her villanın kendine özel çevrili 760 metrekare alan içinde bahçesi bulunuyor.


Hezarfen Villaları geliyor! 1 milyon 50 bin TL


Hezarfen Villaları fiyat ve ödeme planı

 

Hezarfen Villaları'nda A tipi villaların fiyatları 1 milyon 50 bin TL'den başlıyor. 52 bin 500 TL'lik kısım sözleşme sırasında veriliyor. Bu bedelle birlikte toplamda 500 bin TL de peşinat olarak ödeniyor. Geri kalan 550 bin TL ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.


B tipi villaların fiyatları ise 1 milyon 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 62 bin 500 TL sözleşme veriliyor olup yine toplamda 500 bin TL peşinat ödeniyor. Geri kalan 750 bin TL ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.


Projede her villa için 2 araçlık otopark, özel havuzu, kamelya, akıllı ev sistemleri, peyzaj alanının yanı sıra; ortak kullanım alanları dahilinde fitness salonu, mescid, kütüphane, toplantı salonu, çocuk oyun parkı, basketbol, futbol ve voleybol olmak üzere çok amaçlı saha da bulunuyor.


Karaağaç Hezarfen villaları; Kuzey Marmara Otoyolu, Karaağaç Bağlantı Yolu üzerinde otoyola çok hızlı ulaşım avantajıyla yeni havalimanına 15 dakika mesafede konumlandırılıyor.
Tel: 0212 495 7676

Web: http://vefakaryapi.com/hezarfen-villalari/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com